Лазерне видалення

Лазерна корекція - це видалення або шліфування шрамів всіх видів, на будь-якому типі шкіри. Видалення шрамів на обличчі і тілі лазером дозволить назавжди позбутися від естетичного дефекту.

Причини

Показаннями до цієї процедури є наявність шрамів та рубців, спричинених внаслідок:
– акне
– хірургічного втручання;
– порізів;
– опіків;
– розтяжок;
– та інших травм.

Методи лікування

Для лазерного лікування характерна висока ефективність, короткий період відновлення і абсолютна безпека. Завдяки спеціальним анестезуючим засобам процедура є абсолютно безболісною.

Рубець видаляється за одне або кілька відвідувань – все залежить від величини і типу рубця. Лікар обробляє місце антисептиком, знеболюючим засобом і направляє лазер на шрам. Під час сеансу лазерний промінь проникає на точно встановлену глибину, забезпечуючи випаровування клітин пошкодженої шкіри. Це активізує відновлювальні процеси та вироблення колагену. В результаті, на місці шраму формується здорова і гладка шкіра. На ділянках після процедури лазерного шліфування формується кірка, яка залишається 5-7 днів.

Результат

Ефект від процедури ви помітите вже після першої процедури. Адже, у МЦ “НОВОДЕРМ” використовується фракційний лазер SmartXider Dot2. Сучасний та інноваційний апарт, який ефективно впорається з усіма недоліками шкіри. Видалення рубців – це звична справа для наших кваліфікованих лікарів, які допоможуть довершити ваш зовнішній вигляд.