Лазерне видалення

Лазерна корекція - це видалення або шліфування шрамів всіх видів, на будь-якому типі шкіри. Видалення шрамів на обличчі і тілі лазером дозволить назавжди позбутися від естетичного дефекту.

Причини

Показаннями до цієї процедури є наявність шрамів та рубців, спричинених внаслідок:
– акне
– хірургічного втручання;
– порізів;
– опіків;
– розтяжок;
– та інших травм.

Методи лікування

Для лазерного лікування характерна висока ефективність, короткий період відновлення і абсолютна безпека. Завдяки спеціальним анестезуючим засобам процедура є абсолютно безболісною.

Рубець видаляється за одне або кілька відвідувань – все залежить від величини і типу рубця. Лікар обробляє місце антисептиком, знеболюючим засобом і направляє лазер на шрам. Під час сеансу лазерний промінь проникає на точно встановлену глибину, забезпечуючи випаровування клітин пошкодженої шкіри. Це активізує відновлювальні процеси та вироблення колагену. В результаті, на місці шраму формується здорова і гладка шкіра. На ділянках після процедури лазерного шліфування формується кірка, яка залишається 5-7 днів.

Результат

Ефект від процедури ви помітите вже після першої процедури. Адже, у МЦ “НОВОДЕРМ” використовується фракційний лазер SmartXider Dot2. Сучасний та інноваційний апарт, який ефективно впорається з усіма недоліками шкіри. Видалення рубців – це звична справа для наших кваліфікованих лікарів, які допоможуть довершити ваш зовнішній вигляд.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38