Субцизія постакне рубців

Субцизія - метод лікування рубців, шляхом перерізання сполучнотканинних тяжів. Лікар звільняє дно рубця, яке після цього підніймається до рівня поверхні шкіри. Це дуже тонка і кропітка робота, яка вимагає від лікаря знань, ювелірної точності, зосередженості, терпіння і педантичності.

Причини

Головним показанням до цієї процедури є наявність постакне та атрофічних рубців, або заокруглених і прямокутних глибоких шрамів.

Методи лікування

Видалення рубців проводиться під місцевою анестезією. Всі маніпуляції проводяться тонкою голкою чи канюлею, тому шкірний покрив практично не травмується. Відразу ж після роз’єднання тканин дно рубця підіймається вгору.

Після процедури пацієнт може повертатись додому. Перші 2 дні рекомендовано протирати ділянку рубця антисептичними розчинами, та обмежити відвідування солярію, сауни чи водяних процедур.

Результат

Результат від лікування є помітний одразу після процедури. Субцизія вирівнює рельєф шкіри та усуває глибокі постакне шрами. У клініці “НОВОДЕРМ” ви отримаєте не лише комплексний сервіс та індивідуальний підхід, а й ефективний результат. Адже МЦ “НОВОДЕРМ” – кваліфіковані дерматологи, з великим практичним досвідом.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38