Субцизія постакне рубців

Субцизія - метод лікування рубців, шляхом перерізання сполучнотканинних тяжів. Лікар звільняє дно рубця, яке після цього підніймається до рівня поверхні шкіри. Це дуже тонка і кропітка робота, яка вимагає від лікаря знань, ювелірної точності, зосередженості, терпіння і педантичності.

Причини

Головним показанням до цієї процедури є наявність постакне та атрофічних рубців, або заокруглених і прямокутних глибоких шрамів.

Методи лікування

Видалення рубців проводиться під місцевою анестезією. Всі маніпуляції проводяться тонкою голкою чи канюлею, тому шкірний покрив практично не травмується. Відразу ж після роз’єднання тканин дно рубця підіймається вгору.

Після процедури пацієнт може повертатись додому. Перші 2 дні рекомендовано протирати ділянку рубця антисептичними розчинами, та обмежити відвідування солярію, сауни чи водяних процедур.

Результат

Результат від лікування є помітний одразу після процедури. Субцизія вирівнює рельєф шкіри та усуває глибокі постакне шрами. У клініці “НОВОДЕРМ” ви отримаєте не лише комплексний сервіс та індивідуальний підхід, а й ефективний результат. Адже МЦ “НОВОДЕРМ” – кваліфіковані дерматологи, з великим практичним досвідом.