Корекція грудей у чоловіків (гінекомастія)

Гінекомастія – збільшення грудей у чоловіків, пов'язане з дисбалансом гормонів естрогену та тестостерону. Це захворювання може розвиватися на одній, або обох молочних залозах, або ж нерівномірно.

Симптоми

Головними ознаками гінекомастії є:
– набряк та збільшення об’єму
– чутливість
– інколи больові відчуття

Причини, які викликають гінекомастію зазвичай супроводжується наступними факторами:
– зниження рівня чоловічих гормонів і підвищення жіночих;
– тривалий прийом деяких видів ліків;
– порушення в роботі ендокринної системи;
– цукровий діабет, аденома і при деяких інших захворюваннях.

Методи лікування

Сьогодні існує лише один ефективний метод, який дозволяє позбутися небажаного дефекту – це хірургічне видалення залозистої частини. Жирова тканина, видаляється через маленькі отвори, шляхом ліпосакції та лазерного ліполізу.

Реабілітація
Перших 10 днів будуть зберігатися синці і набряклість, які поступово зійдуть. На 10-12 день знімаються шви. Перших 10-14 днів потрібно носити компресійний одяг. У перший місяць після процедури рекомендується виключити СПА-процедури, солярій, сауну, а також обмежити фізичні навантаженн.

Результат

Відновити чоловічу привабливість, повернути естетичну чоловічу форму грудей, а також позбутися комплексів пов’язаних з гінекомастією – дуже легко впоратись. Хірургічне втручання – це саме та процедура, за допомогою якою можна досягти бажаного результату. Кваліфіковані хірурги МЦ “НОВОDЕРМ” не лише нададуть необхідну консультацію, зроблять належний огляд, а також успішно проведуть операцію по видаленню залозистої частини. Після цього, ви отримаєте належний післяопераційний супровід та швидко повернете чоловічу красу свого тіла.