Корекція грудей у чоловіків (гінекомастія)

Гінекомастія – збільшення грудей у чоловіків, пов'язане з дисбалансом гормонів естрогену та тестостерону. Це захворювання може розвиватися на одній, або обох молочних залозах, або ж нерівномірно.

Симптоми

Головними ознаками гінекомастії є:
– набряк та збільшення об’єму
– чутливість
– інколи больові відчуття

Причини, які викликають гінекомастію зазвичай супроводжується наступними факторами:
– зниження рівня чоловічих гормонів і підвищення жіночих;
– тривалий прийом деяких видів ліків;
– порушення в роботі ендокринної системи;
– цукровий діабет, аденома і при деяких інших захворюваннях.

Методи лікування

Сьогодні існує лише один ефективний метод, який дозволяє позбутися небажаного дефекту – це хірургічне видалення залозистої частини. Жирова тканина, видаляється через маленькі отвори, шляхом ліпосакції та лазерного ліполізу.

Реабілітація
Перших 10 днів будуть зберігатися синці і набряклість, які поступово зійдуть. На 10-12 день знімаються шви. Перших 10-14 днів потрібно носити компресійний одяг. У перший місяць після процедури рекомендується виключити СПА-процедури, солярій, сауну, а також обмежити фізичні навантаженн.

Результат

Відновити чоловічу привабливість, повернути естетичну чоловічу форму грудей, а також позбутися комплексів пов’язаних з гінекомастією – дуже легко впоратись. Хірургічне втручання – це саме та процедура, за допомогою якою можна досягти бажаного результату. Кваліфіковані хірурги МЦ “НОВОDЕРМ” не лише нададуть необхідну консультацію, зроблять належний огляд, а також успішно проведуть операцію по видаленню залозистої частини. Після цього, ви отримаєте належний післяопераційний супровід та швидко повернете чоловічу красу свого тіла.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38