Ліпосакція - це видалення надлишкових підшкірних жирових відкладень з метою досягнення привабливих контурів тіла і створення стрункої фігури. Ефективність методу очевидна: на місці видаленої тканини жирові відкладення не відновлюються повторно.

Причини

Жінки часто стикаються з локальними жировими відкладеннями на животі, в «зоні галіфе», на внутрішній поверхні стегон, над колінами. У чоловіків вразливе місце – передня поверхня живота. Локальні скупчення жирової тканини в цих місцях практично не піддаються традиційним нехірургічним способам корекції (дієта, спорт). Тому, найкращим методом зробити фігуру стрункою є ліпосакція.

Методи лікування

Ліпосакція – це операція, яка потребує обов’язкового передопераційного обстеження, що включає дослідження показників крові, ЕКГ, консультацію кардіолога.
Перед самою процедурою хірург робить розмітку тих зон, де буде виконуватися ліпосакція. Підшкірний жир видаляється через розрізи шкіри довжиною 2-3 мм. Тривалість операції залежить від кількості зон і вираженості жирових відкладень. Перших 7-10 днів в ділянках проведення процедури будуть зберігатися синці і набряклість, які поступово зійдуть.

Не менш важливим етапом є післяопераційний період, а саме реабілітація. Обов’язковою умовою є носіння спеціальної компресійної білизни протягом 1-2 місяців після виконання операції. Варто виключити з раціону продукти, що затримують рідину в організмі, і алкоголь. У перший місяць після процедури рекомендується виключити СПА-процедури, солярій, сауну, а також обмежити фізичні навантаження.

Результат

При правильному способі життя і харчуванні, отримана струнка фігура може зберігатися надзвизнайно довгий період часу. У МЦ “НОВОDЕРМ” кваліфіковані лікарі не лише якісно проведуть ліпосакцію, а й нададуть пацієнтові належний післяопераційний супровід та рекомендації, які допоможуть зберегти ідеальну фігуру якомога довше.