Пластика пупка (умбілікопластика)

Умбілікопластика - хірургічна процедура, яка спрямована на відновлення зовнішнього вигляду пупка. Хірургічна корекція пупка допоможе виправити його форму та зменшити його розмір.

Причини

Через різке схуднення, або попередні хірургічні операції пупок може виглядати не дуже естетично. Однак, найчастіше до цієї процедури звертаються жінки після вагітності, в яких стали помітні зміни у зоні живота. Адже під час цього стану, тканин пупка піддавалися розтягуванню, внаслідок чого стали помітні зовнішні деформації. Повернути естетичний вигляд пупка до попередніх форм можливо лише за допомогою умбілікопластики.

Методи лікування

Єдиний метод повернути естетичність пупка є операція, яка проводиться під місцевою анестезією. Розрізи проходять по бокових поверхнях, щоб сліди від них були максимально непомітними.

Після операції пацієнт відразу може піти додому. Для кращого загоєння 2-3 тижні після операції потрібно відмовитися від істотних фізичних навантажень (особливо потребують напруження м’язів пресу), водних процедур та відвідування сауни та солярію. Повне відновлення відбувається через 1.5-2 місяці.

Результат

Для кожної жінки, а також чоловіка важливо завжди подобатись собі і така естетична проблема не може стати на заваді. Компетентні хірурги клініки “НОВОДЕРМ” у Львові допоможуть швидко повернути естетичний вигляд пупка. Крім цього, у МД “НОВОДЕРМ” ви отримаєте належний післяопераційний супровід та необхідну консультацію щодо догляду в домашніх умовах.