Лазерний ліполіз

Лазерний ліполіз Smart Lipo – це інноваційний безопераційний метод корекції фігури. Дана процедура проводиться на італійському апараті SmartLipo, який дозволяє обережно ліквідувати жирові відкладення з проблемних частин тіла, а також з обличчя. Завдяки лазерному обробленню проблемної зони, відбувається руйнування жирових клітин, активація синтезу колагену, коагуляція судин та покращення пружності шкіри. Особливістю процедури є можливість корекції будь-якої зони тіла без потреби госпіталізації Пацієнта.

Лазерний ліполіз (Smart Lipo)– це сучасний метод моделювання фігури та обличчя, основним завданням якого є швидка ліквідація цилюліту та ожиріння. Крім того, процедура є показаною при лікуванні гіпергідрозу, псевдогеникомастіі, лапоми та при ліпомоделюванні.

Лазерний ліполіз дозволяє обробити ділянки тіла, які не підлягають класичній ліпосакції. Таким зонами є внутрішня частина передпліччя, зони над та під колінами, верхня частина живота, підборіддя та щоки.

Процедура Smart Lipoвідбувається шляхом передачі лазерного променя через мікро-канюлю з оптичним волокном 300 мкм з використанням методики трьох зон. В першій зоні відбувається механічне та термічне руйнування мембран адипоцитів. Друга зона – це коагуляція судин, а третя зона є призначеною для початку синтезу неоколагенезу.

Результат

Результатом проведення процедури лазерного ліполізу є створення стрункої фігури, позбавлення другого підборіддя та великих щік. Крім того, саме завдяки лазерній ліпосакції можна змоделювати фігуру та задіяти лазер виключно на проблемні зони. Окрім позбавлення жирових відкладень, після проведення лазерного ліполізу, в зоні лазерного оброблення формується колагеновий каркас, який дозволяє попередити ожиріння в майбутньому. Додатковою перевагою від проведення процедури є фотостимулюючий ефект та покращення тонусу шкіри. Тривалість процедури складає 20 хвилин з використанням місцевої анестезії.

Записатися на проведення лазерного ліполізу на інноваційному препараті Smart Lipo Ви можете в Медичному Центрі «Новодерм» у Львові.