Ліпосакція вакуумна

Вакуумна ліпосакція – це сучасний метод позбавлення зайвого жиру, який реалізується операційним методом за допомогою канюль та насосів. В процесі вакуумної ліпосакції під шкіру Пацієнта вводяться спеціальні канюлі з отвором з однієї сторони та насосом з іншої. Завдяки руху канюлей, який здійснює хірург, відбувається механічна руйнація жирових клітин, які у рідкому стані поступають у насос та ліквідуються за допомогою вакуумного пристрою. Вакуумна ліпосакція передбачає реабілітаційний період до двох місяців з використанням спеціальної білизни.

Вакуумна ліпосакція є рекомендованою у випадку великих жирових відкладень у зоні живота, талії, сідниць, стегон та підборіддя. Також вакуумна ліпосакція рекомендується при порушеннях контурів фігури, а саме: при деформації стегон та при зовнішній та внутрішній деформації поверхні колінного суглобу.

Проведення вакуумної ліпосакції передбачає ретельне медичне обстеження пацієнта. Проводити вакуумну ліпосакцію не можна, при ендокринному ожирінні, у випадку важких хронічних соматичних захворювань, а також при  порушеннях еластичності шкіри. Тільки у випадку не виявлених противопоказань, призначається проведення операції. Вакуумна ліпосакція проводиться під загальним  наркозом з подальшою госпіталізацією пацієнта.

Результат

Результат проведення вакуумної ліпосакції – це гарантоване позбавлення зайвого жиру та попередження розвитку захворювань пов’язаних з ожирінням. Вже після проведення операції спостерігається загальне схуднення Пацієнта на декілька розмірів. В процесі реабілітації лікарі рекомендують носити спеціальну коректуючи білизну та слідкувати за харчуванням.  Після проведення операції перші місяці Пацієнту не рекомендовані фізичні навантаження та відвідування лазні. Повністю оцінити результати вакуумної ліпосакції можна через шість місяців після  проведення операції.

Отримати професійну консультацію від лікарів та записатися на вакуумну ліпосакцію Ви зможете у медичному центрі «Новодерм» у Львові.