Естетична медицина

Передзвоніть мені

Записи за темою: Естетична медицина

Гіпергідроз, надмірне потовиділення

Потовиділення є природною рефлекторної реакцією організму людини. Надмірне і підвищене потовиділення (гіпергідроз) може символізувати про деякі захворювання. Причини підвищеної пітливості і як боротися з підвищеною пітливістю?

Читати далі

Омолодження та корекція губ

Кожна людина має індивідуальну форму і об'єм губ, але з часом вони, як правило, стають менш пружними й менш пухкими. Однак існують засоби, окрім косметичної хірургії, які допомагають запобігти віковим змінам.

Читати далі

Profhilo: новий рівень ін’єкційних методів

PROFHILO – препарат, завдяки якому птоз, дряблість шкіри відтепер не страшні. Методом БІОРЕМОДЕЛЮВАННЯ препарат PROFHILO дає можливість зменшити втрату пружності шкіри, а також максимально наситити шкіру вологою.

Читати далі

Endopeel

Повернемо молодість та красу Вашому обличчю та тілу завдяки Endopeel. І нехай Вас не лякає новизна та невідомість нової методики хімічного ліфтингу. Адже завдяки Endopeel уже близько 20 років жінки та чоловіки у всьому світі прокидаються щасливішими

Читати далі

Ліфтинг Нефертіті

Секрети лебединої шиї - ліфтинг "Нефертіті", техніка названа в силу результатів надати форму та зміцнити зону нижньої щелепи, створюючи подобу єгипетської краси, що є еталоном естетики. Безопераційна підтяжка шиї і овалу обличчя.

Читати далі

Біоревіталізація, інтенсивне зволоження шкіри

Як зберегти привабливість і молодість? Сьогодні безліч процедур, які здатні повернути красу. Біоревіталізація - дозволяє відновити тонус, еластичність і колір, властивий молодій, здоровій шкірі за рахунок використання гіалурованой кислоти.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38