!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Безопераційна корекція другого підборіддя

Сьогодні, вирішити неестетичність другого підборіддя безопераційним методом можна за допомогою новітнього препарату «Aqualyx». Завдяки революційному методу інтраліпотерапії з використанням ліполітику «Aqualyx» досягається корекція жирових відкладень та зменшення об’єму обличчя. Процедура безопераційної корекції другого підборіддя реалізується за допомогою введення ін’єкційний, які поступово зменшують процент жирових відкладень без шкоди для здоров’я.

Коли це потрібно?

Ін’єкційний препарат «Aqualyx» є рекомендованим для пацієнтів при наявності малих, середніх або великих жирових відкладень на підборідді. Сучасний метод дозволяє вирішити косметологічну проблему без операційного втручання та не передбачає реабілітації. Процедура ін’єкційної корекції другого підборіддя відбувається без шкоди для м’язових тканин і верхньої дерми та є безболісною. Ін’єкційна корекція підборіддя є рекомендованою для жінок до 45 років та чоловіків до 60 років.

Який результат?

Вже після першої процедури є помітними приємні візуальні зміни. За допомогою ін’єкційного введення «Aqualyx» відбувається як вибіркове, так і комплексне зменшення підборіддя. Крім того, після процедури шкіра значно скорочується, завдяки чому досягається ефект лістингу. Для досягнення вражаючого результату достатньо пройти всього 2-3 процедури. Записатися на безопераційну корекцію другого підборіддя у Львові та виглядати молодше – це просто з клінікою Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38