Безопераційна корекція другого підборіддя

Сьогодні, вирішити неестетичність другого підборіддя безопераційним методом можна за допомогою новітнього препарату «Aqualyx». Завдяки революційному методу інтраліпотерапії з використанням ліполітику «Aqualyx» досягається корекція жирових відкладень та зменшення об’єму обличчя. Процедура безопераційної корекції другого підборіддя реалізується за допомогою введення ін’єкційний, які поступово зменшують процент жирових відкладень без шкоди для здоров’я.

Ін’єкційний препарат «Aqualyx» є рекомендованим для пацієнтів при наявності малих, середніх або великих жирових відкладень на підборідді. Сучасний метод дозволяє вирішити косметологічну проблему без операційного втручання та не передбачає реабілітації. Процедура ін’єкційної корекції другого підборіддя відбувається без шкоди для м’язових тканин і верхньої дерми та є безболісною. Ін’єкційна корекція підборіддя є рекомендованою для жінок до 45 років та чоловіків до 60 років.

Результат

Вже після першої процедури є помітними приємні візуальні зміни. За допомогою ін’єкційного введення «Aqualyx» відбувається як вибіркове, так і комплексне зменшення підборіддя. Крім того, після процедури шкіра значно скорочується, завдяки чому досягається ефект лістингу. Для досягнення вражаючого результату достатньо пройти всього 2-3 процедури. Записатися на безопераційну корекцію другого підборіддя у Львові та виглядати молодше – це просто з клінікою Новодерм.