!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Біоревіталізація шкіри обличчя

Біоревіліталізація – це новітній метод профілактики та підтримки молодості шкіри обличчя, який полягає у насиченні дерми гіалуроновою кислотою. Саме гіалуронова кислота входить у склад між кліткових сполук, які приймають участь у процесі живлення клітин. При нестачі даного компоненту шкіра втрачає пружність, еластичність та молодість. Введення даного компоненту забезпечує зволоження та живлення шкіри та запобігає розвитоку зморшок в майбутньому.

Коли це потрібно?

Біоревіліталізація є рекомендованою при наявності дрібних мімічних зморшок, які  є наслідками стресів, куріння або тривалого засмагання. У випадку якщо шкіра є зневоднена, занадто суха або жирна біоревіліталізація також є рекомендованою до проведення. Дана процедура підійде для відновлення шкіри після лазерної корекції, інтенсивного хімічного пілінгу та після пластичних операцій. Біоревіліталізація є одним з найбезпечніших методів у боротьбі проти перших проявів старіння.

Який результат?

Після процедури біоревіліталізації повертається пружність та молодість шкіри обличчя. Шкіра стає більш зволоженою, еластичною та сяючою. Крім того, результатом біоревіліталізаціїє усунення дрібних мімічних зморшок та дрібних травм. Таким чином, за допомогою даного методу можна не тільки відновити вроду, алей забезпечити довготривалий захист від проявів старіння в майбутньому. Замовити процедуру біоревіліталізації у ЛьвовіВи зможете, звернувшись до адміністраторів клініки Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38