Біоревіталізація шкіри обличчя

Біоревіліталізація – це новітній метод профілактики та підтримки молодості шкіри обличчя, який полягає у насиченні дерми гіалуроновою кислотою. Саме гіалуронова кислота входить у склад між кліткових сполук, які приймають участь у процесі живлення клітин. При нестачі даного компоненту шкіра втрачає пружність, еластичність та молодість. Введення даного компоненту забезпечує зволоження та живлення шкіри та запобігає розвитоку зморшок в майбутньому.

Біоревіліталізація є рекомендованою при наявності дрібних мімічних зморшок, які  є наслідками стресів, куріння або тривалого засмагання. У випадку якщо шкіра є зневоднена, занадто суха або жирна біоревіліталізація також є рекомендованою до проведення. Дана процедура підійде для відновлення шкіри після лазерної корекції, інтенсивного хімічного пілінгу та після пластичних операцій. Біоревіліталізація є одним з найбезпечніших методів у боротьбі проти перших проявів старіння.

Результат

Після процедури біоревіліталізації повертається пружність та молодість шкіри обличчя. Шкіра стає більш зволоженою, еластичною та сяючою. Крім того, результатом біоревіліталізаціїє усунення дрібних мімічних зморшок та дрібних травм. Таким чином, за допомогою даного методу можна не тільки відновити вроду, алей забезпечити довготривалий захист від проявів старіння в майбутньому. Замовити процедуру біоревіліталізації у ЛьвовіВи зможете, звернувшись до адміністраторів клініки Новодерм.