!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Ботулінотерапія (ін’єкції Диспорту і Ботоксу)

Диспорт – це новітній препарат, який відноситься до речовин ботулінічного типу А. В косметологічній практиці диспорт широко застосовується для швидкого розгладження незначних мімічних зморшок на молодій шкірі. Після введення диспорту відбувається розслаблення м’язу, результатом чого є комплексне омолодження рис обличчя. Дози введення препарату містять мінімальний вміст діючої речовини та є безпечними для здоров’я.

Коли це потрібно?

Ін’єкції диспорту є рекомендованими у випадку наявності у пацієнта не великих мімічних зморшок на чолі, між брів, навколо очей або носа. Також препарат застосовується при геміфаціальному спазмі, при спастичності будь-яких м’язів, а також при гіпергідрозі та блефароспазмі. В практичній косметології ін’єкції ботулотоксину також обирають у випадку наявності в пацієнта асиметрії рис обличчя. Процедура є безболісною та не займає багато часу.

Який результат?

Результатом ін’єкцій диспорту є загальне омолодження організму. У випадку наявності незначних мімічних зморшок, досягається миттєвий естетичний результат, який триває до 6 місяців. Як складова терапії під час захворювання, диспорт прискорює процеси одужання. Завдяки ін’єкціям диспорту вирішуються проблеми надмірної пітливості та застарілих травм. Отримати кваліфіковану консультацію косметолога та записатися на ін’єкції диспорту Ви можете вже сьогодні, звернувшись у клініку Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38