Ботулінотерапія (ін’єкції Диспорту і Ботоксу)

Диспорт – це новітній препарат, який відноситься до речовин ботулінічного типу А. В косметологічній практиці диспорт широко застосовується для швидкого розгладження незначних мімічних зморшок на молодій шкірі. Після введення диспорту відбувається розслаблення м’язу, результатом чого є комплексне омолодження рис обличчя. Дози введення препарату містять мінімальний вміст діючої речовини та є безпечними для здоров’я.

Ін’єкції диспорту є рекомендованими у випадку наявності у пацієнта не великих мімічних зморшок на чолі, між брів, навколо очей або носа. Також препарат застосовується при геміфаціальному спазмі, при спастичності будь-яких м’язів, а також при гіпергідрозі та блефароспазмі. В практичній косметології ін’єкції ботулотоксину також обирають у випадку наявності в пацієнта асиметрії рис обличчя. Процедура є безболісною та не займає багато часу.

Результат

Результатом ін’єкцій диспорту є загальне омолодження організму. У випадку наявності незначних мімічних зморшок, досягається миттєвий естетичний результат, який триває до 6 місяців. Як складова терапії під час захворювання, диспорт прискорює процеси одужання. Завдяки ін’єкціям диспорту вирішуються проблеми надмірної пітливості та застарілих травм. Отримати кваліфіковану консультацію косметолога та записатися на ін’єкції диспорту Ви можете вже сьогодні, звернувшись у клініку Новодерм.