!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Консультація дерматокосметолога

Консультація дерматокосметолога передбачає ретельний огляд стану шкіри пацієнта з метою встановлення точного діагнозу. Огляд відбувається на новітньому обладнанні, завдяки якому визначається тип, стан та спектр ураження шкіри. Після проходження діагностики лікар-дерматокосметолог розробляє персональну косметологічну програму по догляду за шкірою обличчя або медикаментозну терапію у випадку виявлення хвороби.

Коли це потрібно?

Консультація лікаря-дерматокосметолога є рекомендованою у випадку наявності у пацієнта запальних процесів на шкірі обличчя, почервоніння або свербіння. Завдяки експертній консультації лікаря можна визначити тип та стан здорової шкіри з метою правильного догляду за красою в домашніх умовах. У випадку наявності вузькопрофільних проблем лікар-дерматокосметолог призначає направлення до ендокринолога, гінеколога або дерматоонколога.

Який результат?

Результатом проходження консультації в дерматокосметолога є визначення стану шкіри або точна діагностика захворювання. Для отримання точних результатів під час консультації застосовується новітнє обладнання, яке визначає наявність або відсутність ураження. Після проходження огляду пацієнт отримує рекомендації щодо подальшого лікування та профілактики в домашніх умовах. Пройти експертний огляд у лікаря дерматокосметологаВи можете звернувшись у клініку Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38