!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Контурна пластика обличчя

Контурна пластика – сучасна косметологічна процедура, основним завданням якої є безпечне та швидке повернення молодості. Завдяки спеціальним ін’єкціям можна вирішити будь-які естетичні недоліки обличчя, зони декольте та шиї. Перевагами процедури є не тільки легке введення біодеградуючих гелів без ускладнень, але й миттєвий ефект процедури. Контурні гелі є гіпоалергенними, безпечними для здоров’я, які з часом розсмоктуються.

Коли це потрібно?

Ін’єкції молодості є рекомендованими у випадку наявності в пацієнта мімічних або вікових зморшок. Завдяки процедурі контурної пластики можна швидко усунути ефект «гусячих лапок» навколо очей, розгладити міжбрівні зморшки та горизонтальні зморшки на чолі. Крім того, за допомогою ін’єкцій краси можна змінити об’єм та форму губ, підняти кутики рота, змоделювати скули та вирівняти складки підборіддя. Процедура триває не більше 30 хвилин та є повністю безболісною та безпечною.

Який результат?

Результатом ін’єкцій краси є загальне омолодження обличчя та шиї. Одразу після першої процедури пацієнт отримує вражаючий результат повернення молодості. Саме дана процедура контурної пластики гармонійно поєднує в собі вирішення вікових проблем та естетичну зміну рис обличчя. Таким чином, з появою таких ін’єкцій залишатися завжди молодою та привабливою може кожна жінка. Для того, щоб записатися на контурну пластику у Львові достатньо тільки зв’язатися з адміністратором клініки Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38