Лікування гіпергідрозу

Лікування надмірного потовиділення – це складний процес, який вимагає точної діагностики причини проявів хвороби та правильного лікування. Сьогодні існує безліч способів лікування гіпергідрозу, як за допомогою народної медицини, так і медикаментозних засобів. Одними з найдієвіших методів лікування є ін’єкційне введення диспорту. Завдяки диспорту досягається повне усунення пітливості ніг та надмірного потовиділення під пахвами.

Ін’єкційне лікування нейротоксином рекомендується при наявності надмірного потовиділення у зоні пахв, на ногах або ж руках. Після курсу лікування стійкий ефект та відсутність дискомфорту зберігається до року часу. Лікування гіпергідрозу ін’єкціями нейротоксину є безболісним та повністю безпечним для здоров’я. Згідно з дослідженнями, саме ін’єкційне лікування надмірного потовиділення є найефективнішим способом вирішення проблеми з стійким результатом.

Результат

Вже після початку лікування пацієнт одразу помічає перші приємні зміни. Наприкінці курсу ін’єкційної терапії досягається повне усунення надмірного потовиділення та вирішується причина проявів гіпергідрозу, як в жінок, так і в чоловіків. В залежності від особливостей організму, відмінний ефект терапії зберігається від 8 місяців до 1,5 року після проходження курсу. Отримати кваліфіковану консультацію експерта та вилікувати надмірне потовиділення у Львові – це просто з клінікою Новодерм.