Лікування гіпергідрозу

Лікування надмірного потовиділення – це складний процес, який вимагає точної діагностики причини проявів хвороби та правильного лікування. Сьогодні існує безліч способів лікування гіпергідрозу, як за допомогою народної медицини, так і медикаментозних засобів. Одними з найдієвіших методів лікування є ін’єкційне введення диспорту. Завдяки диспорту досягається повне усунення пітливості ніг та надмірного потовиділення під пахвами.

Ін’єкційне лікування нейротоксином рекомендується при наявності надмірного потовиділення у зоні пахв, на ногах або ж руках. Після курсу лікування стійкий ефект та відсутність дискомфорту зберігається до року часу. Лікування гіпергідрозу ін’єкціями нейротоксину є безболісним та повністю безпечним для здоров’я. Згідно з дослідженнями, саме ін’єкційне лікування надмірного потовиділення є найефективнішим способом вирішення проблеми з стійким результатом.

Результат

Вже після початку лікування пацієнт одразу помічає перші приємні зміни. Наприкінці курсу ін’єкційної терапії досягається повне усунення надмірного потовиділення та вирішується причина проявів гіпергідрозу, як в жінок, так і в чоловіків. В залежності від особливостей організму, відмінний ефект терапії зберігається від 8 місяців до 1,5 року після проходження курсу. Отримати кваліфіковану консультацію експерта та вилікувати надмірне потовиділення у Львові – це просто з клінікою Новодерм.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38