!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Лікування гіпергідрозу

Лікування надмірного потовиділення – це складний процес, який вимагає точної діагностики причини проявів хвороби та правильного лікування. Сьогодні існує безліч способів лікування гіпергідрозу, як за допомогою народної медицини, так і медикаментозних засобів. Одними з найдієвіших методів лікування є ін’єкційне введення диспорту. Завдяки диспорту досягається повне усунення пітливості ніг та надмірного потовиділення під пахвами.

Коли це потрібно?

Ін’єкційне лікування нейротоксином рекомендується при наявності надмірного потовиділення у зоні пахв, на ногах або ж руках. Після курсу лікування стійкий ефект та відсутність дискомфорту зберігається до року часу. Лікування гіпергідрозу ін’єкціями нейротоксину є безболісним та повністю безпечним для здоров’я. Згідно з дослідженнями, саме ін’єкційне лікування надмірного потовиділення є найефективнішим способом вирішення проблеми з стійким результатом.

Який результат?

Вже після початку лікування пацієнт одразу помічає перші приємні зміни. Наприкінці курсу ін’єкційної терапії досягається повне усунення надмірного потовиділення та вирішується причина проявів гіпергідрозу, як в жінок, так і в чоловіків. В залежності від особливостей організму, відмінний ефект терапії зберігається від 8 місяців до 1,5 року після проходження курсу. Отримати кваліфіковану консультацію експерта та вилікувати надмірне потовиділення у Львові – це просто з клінікою Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38