!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Мезотерапія обличчя – це інноваційний метод вітамінізації та експрес омолодження шкіри. Окрім боротьби з всіма проявами старіння процедура мезотерапії успішно вирішує будь-які естетичні недоліки шкіри та запобігає виникненню дрібних мімічних зморшок у майбутньому. Крім того, процедура мезотерапії обличчя є ефективною у боротьбі з акне та при порушеній роботі сальних залоз. Перший відмінний результат досягається вже після першої процедури.

Коли це потрібно?

Мезотерапія обличчя є рекомендованою не тільки для швидкого та ефективного усунення мімічних та вікових зморшок, але й для вирівнювання кольору обличчя. У випадку наявності куперозу, акне, порушеній роботі сальних залоз, надмірній витонченості або провисанню шкіри мезотерапія є рекомендованою для проведення. Процедура мезотерапії також є ефективним вибором для запобігання перших проявів старіння у молодому віці. Мезотерапія є повністю безболісною та безпечною для здоров’я.

Який результат?

Після проведення мезотерапії обличчя зникають дрібні та глибокі зморшки, та будь-які прояви хвороб. Шкіра обличчя виглядає більш пружною, зволоженою та красивою. Вже після проходження першої процедури досягається вітамінізація шкіри та комплексне омолодження. Для того, щоб мезотерапія обличчя була ефективною та безпечною її проведення варто довіряти тільки професіоналам. Замовити мезотерапію обличчя у Львовіта повернути власну привабливість – це просто з клінікою Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38