Плазмоліфтинг

PReP Плазмоліфтинг – це сучасний та безпечний метод відновлення здоров’я та краси. Особливістю PReP плазмоліфтингу є використання власних тромбоцитів плазми пацієнта для ін’єкцій. Завдяки безпечності та ефективності процедури плазмоліфтинг широко застосовують не тільки в косметології, але й в гінекології, стоматології та трихології. Сьогодні, мільйони лікарів обирають методи PReP для загального омолодження організму.

PReP плазмоліфтинг є рекомендованим у випадку наявності будь-яких косметологічних або гінекологічних проблем, а також при зниженому імунітеті. Як складова комплексної терапії усунення захворювання, PReP плазмоліфтинг відіграє ключову роль на шляху до одужання. PReP методи також застосовується для повернення шкірі сяючого та молодого вигляду. Процедура є безболісно, безпечною та не займає багато часу.

Результат

Вже після першої процедури PReP плазмоліфтингу прискорюється регенерація шкіри, нормалізується  тканинне дихання та активується метаболізм в тканинах. Крім того, завдяки застосуванню PReP методу відбувається стимуляція ангіогенезу та коллагенезу. Як результат, PReP метод повертає шкірі пружний та молодий вигляд. Замовити процедуру PReP плазмоліфтингу у Львові Ви можете просто зараз. Для цього необхідно тільки зв’язатися з менеджерами клініки Новодерм.