Тредліфтинг, підтяжка обличчя мезонитками

Тредліфтинг – це інноваційна технологія омолодження та моделювання тіла і обличчя, основним завданням якого є комплексний ліфтинг-ефект без хірургічного втручання. Процедура тредліфтингу полягає у встановлені спеціальних мезониток з безпечного матеріалу, які з часом зникають. Завдяки мезониткам відбувається ліфтинг тканин. Метод є гарною альтернативою хірургічного втручання.

Введення мезониток рекомендується для усунення  зморшок на чолі, носо-губній складці, а також навколо губ. За допомогою тредліфтингу  можна усунути провисання повік, опущення підборіддя, зайві складки у зоні декольте, а також ліквідувати опущення тканин на животі чи бедрах. Крім того, за допомогою мезониток можна змоделювати ідеальний овал обличчя та усунути кисетні зморшки верхньої губи. Таким чином, тредліфтинг є унікальною процедурою моделювання та комплексного омолодження обличчя та тіла.

Результат

Результатом тредліфтингу є усунення будь-яких проявів старіння без хірургічного втручання. Вже після першої процедури є помітними візуальні приємні зміни. Процедура тредліфтинг є безболісною, повністю безпечною та не займає багато часу. Кількість спеціальних мезониток призначається лікарем індивідуально під час обстеження. Для того, щоб тредліфтинг пройшов швидко та якісно його проведення варто довіряти виключно професійним лікарям.