!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Контурна пластика губ (збільшення)

Ін’єкційне збільшення губ – це один з найпопулярніших методів для вдосконалення власної вроди за допомогою спеціальних препаратів. До одних з найпопулярніших способів збільшити та змінити форму губ відносяться філери (гіалуронова кислота). Процедура збільшення губ за допомогою наповнювачів є безболісною та не шкідливою для здоров’я. В залежності від вибору препарату для ін’єкції залежить тривалість естетично привабливого ефекту.

Коли це потрібно?

Збільшити губи – це індивідуальне рішення кожної жінки. З розвитком технологій сьогодні змінити риси обличчя, побороти будь-які прояви старіння та вдосконалити власну привабливість є доступним для кожної представниці прекрасної статі. Збільшення губ проводиться за індивідуальним бажанням пацієнта, а також є рекомендованим у випадку непропорційності обличчя, при асиметрії, після здобутих травм.

Який результат?

Результатом ін’єкційного збільшення губ є здобуття спокусливих пухленьких губ. Завдяки використанню спеціальних ін’єкційних препаратів після проведення процедури губи виглядають природно та надовго зберігають набуту привабливість. Після процедури збільшення губ не має дискомфортних відчуттів або алергічних реакцій. Процедура не має протипоказань та відноситься до найпопулярніших безопераційних методів естетичної косметології.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38