Контурна пластика губ (збільшення)

Ін’єкційне збільшення губ – це один з найпопулярніших методів для вдосконалення власної вроди за допомогою спеціальних препаратів. До одних з найпопулярніших способів збільшити та змінити форму губ відносяться філери (гіалуронова кислота). Процедура збільшення губ за допомогою наповнювачів є безболісною та не шкідливою для здоров’я. В залежності від вибору препарату для ін’єкції залежить тривалість естетично привабливого ефекту.

Збільшити губи – це індивідуальне рішення кожної жінки. З розвитком технологій сьогодні змінити риси обличчя, побороти будь-які прояви старіння та вдосконалити власну привабливість є доступним для кожної представниці прекрасної статі. Збільшення губ проводиться за індивідуальним бажанням пацієнта, а також є рекомендованим у випадку непропорційності обличчя, при асиметрії, після здобутих травм.

Результат

Результатом ін’єкційного збільшення губ є здобуття спокусливих пухленьких губ. Завдяки використанню спеціальних ін’єкційних препаратів після проведення процедури губи виглядають природно та надовго зберігають набуту привабливість. Після процедури збільшення губ не має дискомфортних відчуттів або алергічних реакцій. Процедура не має протипоказань та відноситься до найпопулярніших безопераційних методів естетичної косметології.