Гінекологія

Записи за темою: Гінекологія

Що таке інтимна пластика і чи потрібна вона тобі?

Вести здоровий спосіб життя, займатись спортом та правильно харчуватись стало трендом. Та без консультацій лікарів та планових профілактичних оглядів бути впевненою, що ти здорова важко. Особливо якщо це стосується інтимного здоров'я.

Читати далі

Інтимне одкровення

Сучасна молодь більш розкута, ніж попередні покоління. Як наслідок, молоді люди раніше починають статеве життя і частіше займаються сексом все з новими партнерами, збільшуючи ризик заразитися інфекційним захворюванням.

Читати далі

Інтимна краса

Що робить жінку Жінкою? Елегантне вбрання, стильна зачіска, доглянуте обличчя, витончена фігура? Звісно, все це дуже важливо. Втім, запорука такого простого-складного жіночого щастя - не зовні.

Читати далі

Секрети інтимної естетики

Жінка, небайдужа до власної зовнішності, завжди прагне до ідеальних пропорцій і форм. Однак, це прагнення не обмежується досконалими контурами фігури та рисами обличчя. Естетика інтимних зон так само важлива для впевненості жінки у власній красі.

Читати далі

Дефіцит естрогену

Естроген справедливо називають гормоном молодості і краси. Коли його рівень в організмі падає, то жінка починає швидше старіти, знижується розумова активність, з'являються проблеми з пам'яттю, підвищується ризик атеросклерозу і гіпертонії.

Читати далі

Як часто звертатись до гінеколога?

Відвідування гінеколога не дуже приємна процедура, але обов'язкова. Багато гінекологічних захворювань протікають без виражених проявів і при відсутності лікування, можуть призвести до серйозних і небезпечних ускладнень.

Читати далі

Чим загрожують проблеми з щитовидкою?

Порушеннями в роботі «щитовидки» страждає до третини населення планети, при цьому більшість захворювань цього органу можна запобігти і вилікувати - при правильному підході до профілактики та лікування.

Читати далі

Минулі травматичні пологи

Як проходитимуть пологи і скільки часу триватимуть, заздалегідь знати неможливо. Немає нічого незвичайного і в тому, що пологи можуть нести травматичний характер. Контроль за вагітністю та завчасна консультація допоможе запобігти багатьом травмам.

Читати далі

Медичні покази до інтимної контурної пластики

Область інтимних зон також схильна до вікових змін. Однак мало хто знає, що інтимна контурна пластика - це не просто косметологічна процедура, вона поширюється і на внутрішні органи, для підвищенням комфорту життя, а іноді є необхідністю.

Читати далі

PRP в гінекології

У медичній практиці PRP успішно використовуються вже близько 20 років в різних областях медицини, в тому числі і в гінекології. PRP терапія ефективна і безпечна - тромбоцитарну плазму отримують з крові пацієнта, забезпечуючи повну біосумістність.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.