!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Діагностика інфекцій

Гінекологічні інфекції – це група вагінітів, які є результатом ураження жіночої статевої системи. Збудником хвороби можуть бути, як грибкові інфекції, віруси чи бактерії, так і алергічна реакція. Розрізняють такі види гінекологічних інфекцій, як молочниця, бактеріальні гінекологічні інфекції, хламідії, трихомонади, вірусні гінекологічні інфекції, а також невусні ураження. Для того, щоб визначити стан здоров’я жінки необхідно пройти гінекологічні обстеження.

Коли це потрібно?

Діагностика гінекологічних інфекцій необхідна у випадку відчуття свербіння або печії під час сечовипускання, при наявності зовнішнього або внутрішнього ураження статевих органів, при хворобливих відчуттях під час статевого життя або ж при рясних висипаннях. Консультація та огляд лікаря-гінеколога також є необхідною у випадку патологічних виділень з піхви не типового кольору або при появі незвичного запаху.

Який результат?

Результатом діагностики гінекологічних інфекцій є точне встановлення причини та типу захворювання. Після огляду пацієнт отримує скерування на лабораторні дослідження, після чого лікар-гінеколог призначає план подальшого лікування. Лікування гінекологічних інфекцій передбачає застосування не тільки спеціальних вагінальних мазей, але й комплексну медикаментозну терапію. Пройти кваліфіковану діагностику гінекологічної інфекції Ви зможете звернувшись до лікарів клініки Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38