Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика – це медична процедура, основним завданням якої є не тільки вирішення естетичних недоліків статевих органів, але й покращення рівня жіночого сексуальне життя. Завдяки використанню новітніх безопераційних технологій сьогодні можна швидко та просто реалізувати ін’єкційне омолодження інтимних зон жінки. Введення спеціального препарату, який складається з крові пацієнтки та гіалуронової кислоти дозволяє вирішити будь-які жіночі статеві розлади.

Інтимна контурна пластика рекомендується не тільки для усунення травм після пологів або вікових змін в організмі жінки, але й для ліквідації будь-яких вроджених аномалій. Дана процедура також є рекомендованою для відновлення правильної форми статевих органів (лабіопластика), а також у випадку втрати тонусу зовнішніх статевих органів або при стресовому нетриманні сечі. Вагінопластика, абдоминопластика або отопластика є абсолютно безпечними та безболісними процедурами.

Результат

Результатом інтимної контурної пластики є естетичне вирішення будь-яких інтимних недоліків та покращення рівня сексуального задоволення жінки. Після проходження процедури можна вирішити проблему асиметричності статевих губ, сухість піхви, деформацію зовнішніх статевих органів, а також притуплення сексуальних відчуттів. Як результат, після проходження інтимної контурної пластики посилюється жіноче лібідо, збільшується кількість оргазмів та нормалізується психоемоційний стан жінки.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38