Інтимна контурна пластика

Інтимна контурна пластика – це медична процедура, основним завданням якої є не тільки вирішення естетичних недоліків статевих органів, але й покращення рівня жіночого сексуальне життя. Завдяки використанню новітніх безопераційних технологій сьогодні можна швидко та просто реалізувати ін’єкційне омолодження інтимних зон жінки. Введення спеціального препарату, який складається з крові пацієнтки та гіалуронової кислоти дозволяє вирішити будь-які жіночі статеві розлади.

Інтимна контурна пластика рекомендується не тільки для усунення травм після пологів або вікових змін в організмі жінки, але й для ліквідації будь-яких вроджених аномалій. Дана процедура також є рекомендованою для відновлення правильної форми статевих органів (лабіопластика), а також у випадку втрати тонусу зовнішніх статевих органів або при стресовому нетриманні сечі. Вагінопластика, абдоминопластика або отопластика є абсолютно безпечними та безболісними процедурами.

Результат

Результатом інтимної контурної пластики є естетичне вирішення будь-яких інтимних недоліків та покращення рівня сексуального задоволення жінки. Після проходження процедури можна вирішити проблему асиметричності статевих губ, сухість піхви, деформацію зовнішніх статевих органів, а також притуплення сексуальних відчуттів. Як результат, після проходження інтимної контурної пластики посилюється жіноче лібідо, збільшується кількість оргазмів та нормалізується психоемоційний стан жінки.