Кольпоскопія

Кольпоскопія – це процедура огляду стінок піхви та шийки матки, результатом якого є діагностування наявності або відсутності жіночого захворювання. Процедура кольпоскопії реалізується за допомогою спеціального кольпоскопа з освітленням, який дозволяє ретельно оглянути шийку матки та піхву. Завдяки даній процедурі можна запобігти розвитоку ерозії шийки матки, дисплазії шийки матки або підтвердити наявність онкологічних захворювань.

Кольпоскопія – це найретельніший аналіз стану жіночого здоров’я, який рекомендується до проведення, як під час щорічного огляду, так і під час вагітності. У випадку появи неприємних відчуттів під час сечовипускання або наявності висипань необхідно зробити кольпоскопію для забору аналізу. Кольпоскопія передбачає ретельне дослідження мазку, ПАП-тест, онкоцитологію, а також цитоморфологічне дослідження епітелію шийки матки. За допомогою кольпоскопу відбувається точний забір аналізів.

Результат

Результатом кольпоскопії є отримання максимально точних досліджень про стан жіночого здоров’я. В процесі кольпоскопію за допомогою спеціальних щіточок береться аналіз, як з цирвіркального каналу, так і з поверхні шийки матки, що дозволяє встановити максимально точний діагноз. У випадку підтвердження дисплазії шийки матки саме кольпоскоп дозволить визначити ступінь захворювання. Провести кольпоскопію у Львові та отримати правильний курс лікування – це просто з клінікою Новодерм.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38