!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Кольпоскопія

Кольпоскопія – це процедура огляду стінок піхви та шийки матки, результатом якого є діагностування наявності або відсутності жіночого захворювання. Процедура кольпоскопії реалізується за допомогою спеціального кольпоскопа з освітленням, який дозволяє ретельно оглянути шийку матки та піхву. Завдяки даній процедурі можна запобігти розвитоку ерозії шийки матки, дисплазії шийки матки або підтвердити наявність онкологічних захворювань.

Коли це потрібно?

Кольпоскопія – це найретельніший аналіз стану жіночого здоров’я, який рекомендується до проведення, як під час щорічного огляду, так і під час вагітності. У випадку появи неприємних відчуттів під час сечовипускання або наявності висипань необхідно зробити кольпоскопію для забору аналізу. Кольпоскопія передбачає ретельне дослідження мазку, ПАП-тест, онкоцитологію, а також цитоморфологічне дослідження епітелію шийки матки. За допомогою кольпоскопу відбувається точний забір аналізів.

Який результат?

Результатом кольпоскопії є отримання максимально точних досліджень про стан жіночого здоров’я. В процесі кольпоскопію за допомогою спеціальних щіточок береться аналіз, як з цирвіркального каналу, так і з поверхні шийки матки, що дозволяє встановити максимально точний діагноз. У випадку підтвердження дисплазії шийки матки саме кольпоскоп дозволить визначити ступінь захворювання. Провести кольпоскопію у Львові та отримати правильний курс лікування – це просто з клінікою Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38