Кольпоскопія

Кольпоскопія – це процедура огляду стінок піхви та шийки матки, результатом якого є діагностування наявності або відсутності жіночого захворювання. Процедура кольпоскопії реалізується за допомогою спеціального кольпоскопа з освітленням, який дозволяє ретельно оглянути шийку матки та піхву. Завдяки даній процедурі можна запобігти розвитоку ерозії шийки матки, дисплазії шийки матки або підтвердити наявність онкологічних захворювань.

Кольпоскопія – це найретельніший аналіз стану жіночого здоров’я, який рекомендується до проведення, як під час щорічного огляду, так і під час вагітності. У випадку появи неприємних відчуттів під час сечовипускання або наявності висипань необхідно зробити кольпоскопію для забору аналізу. Кольпоскопія передбачає ретельне дослідження мазку, ПАП-тест, онкоцитологію, а також цитоморфологічне дослідження епітелію шийки матки. За допомогою кольпоскопу відбувається точний забір аналізів.

Результат

Результатом кольпоскопії є отримання максимально точних досліджень про стан жіночого здоров’я. В процесі кольпоскопію за допомогою спеціальних щіточок береться аналіз, як з цирвіркального каналу, так і з поверхні шийки матки, що дозволяє встановити максимально точний діагноз. У випадку підтвердження дисплазії шийки матки саме кольпоскоп дозволить визначити ступінь захворювання. Провести кольпоскопію у Львові та отримати правильний курс лікування – це просто з клінікою Новодерм.