!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Консультація ендокринолога-гінеколога

Консультація ендокринолога-гінеколога є рекомендованою під час щорічного обов’язкового обстеження у жінок. Основним завданням лікаря гінеколога-ендокринолога є діагностика та лікування гормональних захворювань. З метою встановлення наявності або відсутності гормональних змін лікар скеровує пацієнта на лабораторні дослідження. У випадку підтвердження захворювання лікар призначає медикаментозне лікування з подальшим спостереженням пацієнта.

Коли це потрібно?

Консультація лікаря ендокринолога-гінеколога є рекомендованою при порушені, менструального циклу, обміну речовин, при безплідді, а також під час ведення вагітності у жінок. Також консультація лікаря рекомендується під час перед менструального синдрому, який супроводжується важким емоційним станом. Для молодих пар консультація ендокринолога-гінеколога є необхідною для вірного підбору індивідуальних контрацептивів.

Який результат?

Результатом відвідування лікаря ендокринолога-гінеколога є призначення правильного медикаментозного лікування при діагностуванні ендометріозу, хронічного сальпингоофориту чи ендометриту. У випадку не виявлення гормональних захворювань лікар надасть консультацію, щодо оптимальних засобів контрацепції та полегшення ПМС в жінок. Для того, щоб консультація лікаря ендокринолога-гінеколога у Львові  була кваліфікованою варто звертатися тільки у кращі медичні заклади.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38