!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Консультація лікаря-гінеколога

Гінекологія – це наука, основним завданням якої є дослідження та лікування жіночої статевої системи. Завдяки своєчасному відвідуванню лікаря гінеколога відбувається правильне лікування та запобігається розвиток ерозії шийки матки або інших гінекологічних захворювань. Консультація лікаря-гінеколога складається з зовнішнього та внутрішнього огляду, а також подальшого комплексу лабораторних досліджень, результатом яких є висновок фахівця про стан здоров’я жінки.

Коли це потрібно?

Гінекологічний огляд рекомендується проводити 1-2 рази на рік. У випадку будь-яких болісних симптомів або інших гінекологічних змін варто терміново звернутися до спеціаліста. Особливо ретельно варто приділяти увагу жіночому здоров’ю в період вагітності та під час актвного статевого життя. Кваліфікований гінеколог надасть рекомендації, щодо попередження небажаної вагітності, або допоможе підібрати засоби контрацепції.

Який результат?

Результатом консультації гінеколога є діагностика жіночого здоров’я. У випадку наявності інфекції, лікар-гінеколог призначає план лікування, після проходження якого усуваються головні причини захворювання. Крім того, існують безліч методів гінекологічної профілактики, завдяки яким можна запобігти розвитку хвороб у майбутньому. Записатися на консультацію гінеколога у Львові Ви можете просто зараз, звернувшись у спеціалізовану клініку Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38