Мазок на цитологію та флору

Мазок – це метод гінекологічного обстеження, основним завданням якого є встановлення наявності або відсутності інфекційного ураження статевої системи жінки. Дослідження мазку на флору дозволяє визначити не тільки гормональний фон та загальний стан тканин, але й тип виявлених бактерій або ракових клітин. Мазок на флору береться один раз на три місяці під час профілактичного обстеження. Мазок на цитологію дозволяє діагностувати рак шийки матки.

Мазок на флору слід робити не тільки у випадку болючих відчуттів або висипань, але й у плані обов’язкового дослідження. Саме мазок на флору може підтвердити або виключити грибкове або інфекційне захворювання.  Мазок на цитологію необхідно проводити щорічно жінкам старше 30 років. Також цитологічний аналіз є рекомендованим до проходження жінкам, які мають декілька сексуальних партнерів, які палять, які є носіями вірусних інфекцій або які перенесли онкологічне захворювання у минулому.

Результат

В результаті проходження аналізу на флору жінка отримує точну діагностику захворювання з подальшим планом медикаментозного лікування. Мазок на цитологію дозволяє отримати точний результат про наявність або відсутність онкологічних уражень. Для того, щоб отримати точну діагностику жіночого здоров’я варто звертатися тільки до професійних лікарів. Зробити мазок на цитологію та флору та отримати миттєві результати досліджень, Ви можете звернувшись до лікарів клініки Новодерм.