!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Післяродове відновлення

Післяпологове відновлення – це важливий період в житті кожної жінки, який передбачає не тільки здорове харчування та комплекс спеціальних фізичних вправ, але й ін’єкційну терапію та спеціальні процедури естетичної косметології. Після пологів особливої уваги слід приділити стану шкіри, а також матці. Для того, щоб матка швидко відновилася рекомендується ін’єкційне застосування гормону окситоцину, який прискорить післяпологове відновлення організму.

Коли це потрібно?

Ін’єкційне оновлення організму призначається лікарем індивідуально в залежності від того, чи годує жінка груддю. Завдяки поєднанню правильної ін’єкційної терапії,  вірно обраній дієті, фізичним вправам, а також ліфтинг-процедурі вже через кілька місяців після пологів жінка зможе повернути струнку фігуру. Процедури естетичної косметології варто обирати в залежності від стану шкіри та наявності або відсутності післяпологових розтяжок.

Який результат?

Для того, щоб післяпологове відновлення пройшло швидко, правильно та корисно для здоров’я всі процедури необхідно узгоджувати з лікарем. Окрім ін’єкційного відновлення та правильного харчування особливу увагу слід приділити косметологічним процедурам. Правильне поєднання всіх методик дозволить жінці швидко отримати естетично привабливий результат. Отримати консультацію лікаря та відновити свій організм після пологів у Львові Ви зможете звернувшись в клініку Новодерм.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38