!-- Google Tag Manager (noscript) -->

PRP в гінекології

Плазмоліфтинг – це сучасна та унікальна методика лікування різноманітних захворювань, за допомогою аутентичної плазми пацієнта. Основним завданням плазмоліфтингу є не тільки омолодження конкретних органів, але й покращення обміну речовин в організмі. Сьогодні плазмотерапія широко використовується в стоматології, косметології та гінекології. Завдяки методу PRP вирішується ряд гінекологічних проблем, які не рідко є пов’язаними з запальними процесами статевої системи жінки.

Коли це потрібно?

Плазмоліфтингє рекомендованим під час лікування ерозії шийки матки,  ксерозу, запальних процесів жіночої статевої системи. Крім того, плазмоліфтингпроводиться для моделювання зовнішніх статевих органів або для загального інтимного омолодження організму. Також дана процедура є рекомендованою для усунення дискомфортних відчуттів під час статевого життя та для швидкої реабілітації після хірургічного втручання.

Який результат?

Плазмоліфтинг є безпечною та нешкідливою процедурою, яка дозволяє вирішити ряд, як естетичних, так і фізіологічних проблем. Як результат, після проведення PRP-терапії жінка знову зможе відчути всі барви сексуального життя та позбутися будь-яких запальних процесів. Додатковою перевагою плазмоліфтингу є можливість  його поєднання з процедурами інтимної контурної пластики або біоревиталізацією інтимної зони. Замовити плазмотерапію у Львові Ви зможете, звернувшись в клініку Новодерм

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38