PRP в гінекології

Плазмоліфтинг – це сучасна та унікальна методика лікування різноманітних захворювань, за допомогою аутентичної плазми пацієнта. Основним завданням плазмоліфтингу є не тільки омолодження конкретних органів, але й покращення обміну речовин в організмі. Сьогодні плазмотерапія широко використовується в стоматології, косметології та гінекології. Завдяки методу PRP вирішується ряд гінекологічних проблем, які не рідко є пов’язаними з запальними процесами статевої системи жінки.

Плазмоліфтингє рекомендованим під час лікування ерозії шийки матки,  ксерозу, запальних процесів жіночої статевої системи. Крім того, плазмоліфтингпроводиться для моделювання зовнішніх статевих органів або для загального інтимного омолодження організму. Також дана процедура є рекомендованою для усунення дискомфортних відчуттів під час статевого життя та для швидкої реабілітації після хірургічного втручання.

Результат

Плазмоліфтинг є безпечною та нешкідливою процедурою, яка дозволяє вирішити ряд, як естетичних, так і фізіологічних проблем. Як результат, після проведення PRP-терапії жінка знову зможе відчути всі барви сексуального життя та позбутися будь-яких запальних процесів. Додатковою перевагою плазмоліфтингу є можливість  його поєднання з процедурами інтимної контурної пластики або біоревиталізацією інтимної зони. Замовити плазмотерапію у Львові Ви зможете, звернувшись в клініку Новодерм