Радіовидалення ерозій

Ерозія шийки матки – це одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, яке вимагає термінового лікування. Причиною виникнення ерозії шийки матки можуть бути, як гінекологічні інфекції чи механічні пошкодження, так і важкі пологи. Одним з найпопулярніших методів швидкого лікування доброякісного утворення є радіо видалення ерозії. Радіовидалення ерозії шийки матки є повністю безпечним для здоров’я та не має побічних ефектів.

Симптоми

Радіовидалення ерозії шийки матки є необхідним у випадку підтвердження діагнозу. Процес лікування реалізується за допомогою спеціального апарату, який випромінює тепло під час контакту з тканинами. Перевагами даної процедури є швидкість проведення, відсутність довготривалої реабілітації та рубців. Крім того, під час радіовидалення ерозії не пошкоджується прилегла до ураженої тканина та відсутність кровотеч.

Методи лікування

Результат

Процедура радіо видалення ерозії шийки матки займає до 5 хвилин та є повністю безболісною. Результатом ефективного лікування є повне та одноразове усунення захворювання. Згідно з дослідженнями, саме радіовидалення доброякісного утворення  є найоптимальнішим та дієвим методом усунення причин хвороби. Провести радіовидалення ерозії у Львові Ви зможете, записавшись до спеціалістів клініки Новодерм.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38