Радіовидалення кондилом

Радіохвильова хірургія - це новітній та ефективний метод видалення будь-який доброякісних шкірних утворень з відмінним естетичним результатом. Процес радіовидалення кондилом реалізується фізико-хірургічним методом за допомогою впливу електромагнітних хвиль на зону новоутворення. Під час процедури відбувається миттєве руйнування кліткової будови в наслідок чого зникають доброякісні утворення. Даний метод підходить для видалення кондилом, папілом, родимок чи бородавок.

Радіовидалення доброякісних новоутворень рекомендується, як у випадку наявності поодиноких кондилом, родимок чи папілом, так і у випадку їх множинного характеру. Перевагами даного методу є відсутність рубців після проведення радіовидаленнята швидкість проведення процедури. Радіохвильове видалення кондилом є безболісним та безпечним для здоров’я методом естетичної, безопераційної  хірургії.

Результат

Результатом радіовидалення кондилом є повна їх ліквідація без побічних ефектів та без потреби проведення реабілітації для пацієнта. Крім того, радіовидалення кондилом запобігає новим розвитокам кондилом в майбутньому та лікує причину появи новоутворень. Для того, щоб радіовидалення кондилом пройшло швидко та якісно його проведення варто довіряти тільки професіоналам. Клініка Новодерм пропонує радіовидалення кондилом у Львові на сучасному обладнанні з відмінним результатом.