Радіовидалення кондилом

Радіохвильова хірургія - це новітній та ефективний метод видалення будь-який доброякісних шкірних утворень з відмінним естетичним результатом. Процес радіовидалення кондилом реалізується фізико-хірургічним методом за допомогою впливу електромагнітних хвиль на зону новоутворення. Під час процедури відбувається миттєве руйнування кліткової будови в наслідок чого зникають доброякісні утворення. Даний метод підходить для видалення кондилом, папілом, родимок чи бородавок.

Радіовидалення доброякісних новоутворень рекомендується, як у випадку наявності поодиноких кондилом, родимок чи папілом, так і у випадку їх множинного характеру. Перевагами даного методу є відсутність рубців після проведення радіовидаленнята швидкість проведення процедури. Радіохвильове видалення кондилом є безболісним та безпечним для здоров’я методом естетичної, безопераційної  хірургії.

Результат

Результатом радіовидалення кондилом є повна їх ліквідація без побічних ефектів та без потреби проведення реабілітації для пацієнта. Крім того, радіовидалення кондилом запобігає новим розвитокам кондилом в майбутньому та лікує причину появи новоутворень. Для того, щоб радіовидалення кондилом пройшло швидко та якісно його проведення варто довіряти тільки професіоналам. Клініка Новодерм пропонує радіовидалення кондилом у Львові на сучасному обладнанні з відмінним результатом.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38