Діагностика доброякісних та злоякісних пухлин шкіри

Діагностика доброякісних та злоякісних пухлин шкіри – це відповідальний процес, який передбачає програмне встановлення типу та виду пухлини в Пацієнта. Завдяки використанню інноваційного обладнання, Пацієнт вже в день огляду може отримати результати досліджень. Після отримання результатів діагностики, Пацієнта скеровують до вузькопрофільного фахівця для складання курсу лікування.

Діагностика доброякісних та злоякісних пухлин шкіри є рекомендованою у випадку появи будь-яких шкірних новоутворів або для дослідження старих пухлин, які почали змінювати колір та розміри. Крім того, своєчасна перевірка пухлини дає змогу або швидко вирішити косметологічну проблему або зупинити розвиток захворювання в майбутньому. У випадку виявлення злоякісних пухлин, саме своєчасна комп’ютерна діагностика є гарантом збереження життя Пацієнта. У випадку підтвердження наявності злоякісної пухлини Пацієнта скеровують на проходження курсу необхідної терапії. Процес діагностики доброякісних та злоякісних пухлин не займає багато часу.

Результат

Результатом проходження діагностики доброякісних та злоякісних пухлин шкіри на сучасному обладнанні є отримання достовірних та швидких даних. Завдяки використанню інноваційного обладнання процес діагностики пухлин не займає багато часу, а результати є на 100% точними.

Швидкі та точні результати програмних досліджень пухлин є основою для швидкого усунення косметологічної проблеми та для початку інтенсивного лікування захворювання.

Пройти діагностику доброякісних та злоякісних пухлин шкіри Ви можете вже сьогодні. Для цього достатньо лише записатися на діагностику пухлин в Медичному Центрі «Новодерм» у Львові.