Флегмона - гострий розлитий гнійний запальний процес м’яких тканин. Флегмона, в основному, розглядається як самостійне незалежне захворювання, але може проявлятися і після різних гнійних процесів (абсцесу, гідраденіт, карбункула та ін.).

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Найчастішими проявами флегмони є швидкий початок захворювання з підняттям температури тіла та появою і швидким поширенням болючої припухлість. Шкіра над червоного кольору.

Хірургічне лікування є основним способом. Чим швидше на ранній стадії буде проведена операція, тим значно ефективніше можна буде зупинити процес поширення гною і розвиток інтоксикації. Окрім того, обов’язково призначається антибіотикотерапія, із врахуванням чутливість збудника.

Результат

Флегмона є небезпечним захворюванням, яке потребує комплексного підходу до лікування. У клініці “НОВОDЕРМ” кваліфіковані спеціалісти допоможуть впоратись із небезпечним захворюванням. Лише індивідуальний підхід у призначенні необхідної терапії, щоб досягти максимального ефекту і, як результат, позбутися захворювання.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38