!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Флегмона - гострий розлитий гнійний запальний процес м’яких тканин. Флегмона, в основному, розглядається як самостійне незалежне захворювання, але може проявлятися і після різних гнійних процесів (абсцесу, гідраденіт, карбункула та ін.).

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Найчастішими проявами флегмони є швидкий початок захворювання з підняттям температури тіла та появою і швидким поширенням болючої припухлість. Шкіра над червоного кольору.

Який результат?

Хірургічне лікування є основним способом. Чим швидше на ранній стадії буде проведена операція, тим значно ефективніше можна буде зупинити процес поширення гною і розвиток інтоксикації. Окрім того обов’язково призначається антибіотикотерапія, із врахуванням чутливість збудника.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38