Флегмона - гострий розлитий гнійний запальний процес м’яких тканин. Флегмона, в основному, розглядається як самостійне незалежне захворювання, але може проявлятися і після різних гнійних процесів (абсцесу, гідраденіт, карбункула та ін.).

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Найчастішими проявами флегмони є швидкий початок захворювання з підняттям температури тіла та появою і швидким поширенням болючої припухлість. Шкіра над червоного кольору.

Хірургічне лікування є основним способом. Чим швидше на ранній стадії буде проведена операція, тим значно ефективніше можна буде зупинити процес поширення гною і розвиток інтоксикації. Окрім того, обов’язково призначається антибіотикотерапія, із врахуванням чутливість збудника.

Результат

Флегмона є небезпечним захворюванням, яке потребує комплексного підходу до лікування. У клініці “НОВОDЕРМ” кваліфіковані спеціалісти допоможуть впоратись із небезпечним захворюванням. Лише індивідуальний підхід у призначенні необхідної терапії, щоб досягти максимального ефекту і, як результат, позбутися захворювання.