Фурункул - гнійничкове захворювання шкіри, яке поражає волосяний фолікул. При попаданні бактерій в волосяний фолікул відбувається гострий гнійно-некротичний запальний процес. На шкірі з'являється болюче утворення з почервонінням навколо. Лікування фурункула може проводитись консервативним методом, а також хірургічним.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Появу фурункула може спричинити забруднення шкіри, нездорове харчування, порушення обміну речовин, зниження імунітету та підвищене пото-і саловиділення.
Спочатку фурункул виглядає як червона гулька, через кілька днів стає більшою в діаметрі та болючішую, з часом з неї назовні починає просочуватись гній.
Діагностувати фурункул можна під час очного огляду в лікаря хірурга медичного центру “НОВОDЕРМ”.

На ранній стадії захворювання лікування проводиться консервативним методом, з призначенням пацієнтові антибіотикотерапії та місцево компресів.
На пізніх стадіях, фурункул потребує хірургічного лікування, яке полягає в невеликому розрізі шкіри над гнійником з подальшим виведенням гнійних мас. Додатково, в залежності від стадії захворювання, призначаються антибіотики та протизапальні і знеболюючі препарати.

Результат

Важливо вчасно виявити та провести необхідні лікувальні заходи з метою запобігання ускладнень. У клініці “НОВОDЕРМ” застосовують індивідуальний підхід, враховуючи усі особливості організму та стадію перебігу захворювання. Наші кваліфіковані спеціальності проведуть необхідне лікування, що гарантовано допоможе усунути фурункул та супутні наслідки цього захворювання.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38