!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Фурункул - гнійничкове захворювання шкіри, яке поражає волосяний фолікул. При попаданні бактерій в волосяний фолікул відбувається гострий гнійно-некротичний запальний процес. На шкірі з'являється болюче утворення з почервонінням навколо. Лікування фурункула може проводитись консервативним методом, а також хірургічним.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Появу фурункула може спричинити забруднення шкіри, нездорове харчування, порушення обміну речовин, зниження імунітету та підвищене пото-і саловиділення.
Спочатку фурункул виглядає як червона гулька, через кілька днів стає більшою в діаметрі та болючішую, з часом з неї назовні починає просочуватись гній.
Діагностувати фурункул можна під час очного огляду в лікаря хірурга медичного центру “НОВОDЕРМ”.

Який результат?

На ранній стадії захворювання лікування проводиться консервативним методом, з призначенням пацієнтові антибіотикотерапії та місцево компресів.
На пізніх стадіях проводиться хірургічне лікування, яке полягає в невеликому розрізі шкіри над гнійником з подальшим виведенням гнійних мас. Додатково, в залежності від стадії захворювання, призначаються антибіотики та протизапальні і знеболюючі препарати.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38