Гідраденіт - гнійничкове захворювання шкіри, яке уражає потові залози шкіри. У початковій стадії захворювання відчувається дискомфорт, печіння, почервоніння, при пальпації промацуються щільні вузлики в товщі шкіри. Некротичний стрижень при гідраденіті не утворюється.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Основною причиною гідраденіту є пошкодження шкіри, натирання в одній області та підвищене потовиділення. Захворювання розвивається поступово протягом декількох днів. Залежно від місця локалізації запального процесу, шкіра в місці ураження стає гіперемійованою або злегка із синюватим відтінком.

На ранній стадії захворювання лікування проводиться консервативним методом, з призначенням пацієнтові антибіотикотерапії та місцево компресів.

На пізніх стадіях гідраденіт потребує хірургічного лікування, яке полягає в невеликому розрізі шкіри над гнійником з подальшим виведенням гнійних мас. Додатково в залежності від стадії захворювання призначаються антибіотики та протизапальні і знеболюючі препарати.

Результат

Гнійний гідраденіт — захворювання, якого можна позбутися лише за допомогою ліків та хірургічного втручання. Під контролем кваліфікованих лікарів клініки “НОВОDЕРМ” можна отримати бажаний результат: позбутися гнійних новоутворень та запобігти ускладненням.