!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Гідраденіт - гнійничкове захворювання шкіри, яке уражає потові залози шкіри. У початковій стадії захворювання відчувається дискомфорт, печіння, почервоніння, при пальпації промацуються щільні вузлики в товщі шкіри. Некротичний стрижень при гідраденіті не утворюється.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Основною причиною гідраденіту є пошкодження шкіри, натирання в одній області та підвищене потовиділення. Захворювання розвивається поступово протягом декількох днів. Залежно від місця локалізації запального процесу, шкіра в місці ураження стає гіперемійованою або злегка із синюватим відтінком.

Який результат?

На ранній стадії захворювання лікування проводиться консервативним методом, з призначенням пацієнтові антибіотикотерапії та місцево компресів.

На пізніх стадіях проводиться хірургічне лікування, яке полягає в невеликому розрізі шкіри над гнійником з подальшим виведенням гнійних мас. Додатково в залежності від стадії захворювання призначаються антибіотики та протизапальні і знеболюючі препарати.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38