Гідраденіт - гнійничкове захворювання шкіри, яке уражає потові залози шкіри. У початковій стадії захворювання відчувається дискомфорт, печіння, почервоніння, при пальпації промацуються щільні вузлики в товщі шкіри. Некротичний стрижень при гідраденіті не утворюється.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Основною причиною гідраденіту є пошкодження шкіри, натирання в одній області та підвищене потовиділення. Захворювання розвивається поступово протягом декількох днів. Залежно від місця локалізації запального процесу, шкіра в місці ураження стає гіперемійованою або злегка із синюватим відтінком.

На ранній стадії захворювання лікування проводиться консервативним методом, з призначенням пацієнтові антибіотикотерапії та місцево компресів.

На пізніх стадіях гідраденіт потребує хірургічного лікування, яке полягає в невеликому розрізі шкіри над гнійником з подальшим виведенням гнійних мас. Додатково в залежності від стадії захворювання призначаються антибіотики та протизапальні і знеболюючі препарати.

Результат

Гнійний гідраденіт — захворювання, якого можна позбутися лише за допомогою ліків та хірургічного втручання. Під контролем кваліфікованих лікарів клініки “НОВОDЕРМ” можна отримати бажаний результат: позбутися гнійних новоутворень та запобігти ускладненням.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38