Карбункул - гостре гнійно-некротичне захворювання глибоких шарів шкіри і підшкірно-жирової клітковини. Захворювання супроводжується ділянкою вираженого почервоніння та болючості.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Найчастіше карбункули локалізуються на на задній поверхні шиї, на обличчі, між лопатками, на сідницях та попереку. На ранній стадії карбункул складається з декількох щільних горбків-інфільтратів, пізніше ж він може досягати розміру дитячої долоні.

На ранній стадії дозрівання і без особливих виражених інтоксикацій лікування карбункула проводиться консервативним методом, з призначенням пацієнтові антибіотикотерапії.

При вже некротичній стадії розвитку карбункул потребує хірургічного лікування під місцевою анестезією з призначенням антибіотикотерапії.

Результат

Карбункул – це захворювання, яке потребує необхідного лікування. Будь-яке зволікання може призвести до негативних наслідків та ускладнень. Кваліфіковані лікарі клініки “НОВОDЕРМ” індивідуально підберуть результативний метод лікування, який допоможе позбутися від неприємного гнійного утворення.