!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Карбункул - гостре гнійно-некротичне захворювання глибоких шарів шкіри і підшкірно-жирової клітковини. Захворювання супроводжується ділянкою вираженого почервоніння та болючості.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Найчастіше карбункули локалізуються на на задній поверхні шиї, на обличчі, між лопатками, на сідницях та попереку. На ранній стадії карбункул складається з декількох щільних горбків-інфільтратів, пізніше ж він може досягати розміру дитячої долоні.

Який результат?

На ранній стадії дозрівання і без особливих виражених інтоксикацій карбункула лікування проводиться консервативним методом, з призначенням пацієнтові антибіотикотерапії.

При вже некротической стадії розвитку захворювання призначається хірургічне лікування під місцевою анестезією з призначенням антибіотикотерапії.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38