!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Панарицій – гостре гнійне запальне захворювання м’яких тканин пальців кисті. У місці мікротравми при попаданні в неї інфекції з'являються почервоніння з набряком, починається запальний процес з пульсуючим болем. Може підвищитись температура тіла, початися озноб і загальне нездужання.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Зазвичай, захворювання локалізується на фалангах пальців, але й може вражати кістки, суглоби, сухожилля.

Який результат?

Лікування панарицію в основному консервативне, із застосуванням антибіотиків (при необхідності), антисептиків і напівспиртових пов’язок. При пізніх стадіях захворювання і поширенні гнійного процесу необхідним є хірургічне лікування.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38