Панарицій – гостре гнійне запальне захворювання м’яких тканин пальців кисті. У місці мікротравми при попаданні в неї інфекції з'являються почервоніння з набряком, починається запальний процес з пульсуючим болем. Може підвищитись температура тіла, початися озноб і загальне нездужання.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Зазвичай, захворювання локалізується на фалангах пальців, але й може вражати кістки, суглоби, сухожилля. Панарицій супроводжується значним болем та набряком, що надалі зумовлює важкість згинання пальця та обмеження роботоздатності загалом. Може виникнути скупчення густого білого виділення (гною).

Панарицій, як інші інфекційні дерматологічні захворювання, зазвичай, потребує консервативного лікування із застосуванням антибіотиків (при необхідності), антисептиків і напівспиртових пов’язок. При пізніх стадіях захворювання і поширенні гнійного процесу необхідним є хірургічне лікування.

Результат

Захворювання панарицій завжди потребує медикаментозного або ж хірургічного лікування. Щоб позбутися захворювання, а також супутніх ускладнень важливо дотримуватися усіх інструкцій та порада лікаря. У клініці “НОВОDЕРМ” кваліфіковані спеціалісти індивідуально підберуть курс лікування, щоб досягнути найкращого результату.