!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Мозолі на стопі

Мозолі формуються на шкірі при тривалому терті або тиску, при ортопедичної деформації, при неправильному підборі взуття. Вони бувають мокрими і сухими. Мокрі - це новоутворення, всередині яких знаходиться рідина. Сухі - це товстий шар ороговілої шкіри.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Одна з найнебезпечніших різновидів – суха стрижнева мозоль. Це зроговівша ділянка шкіри, вросла в м’які тканини, тобто має своєрідний стрижень. Вона проростає в глибокі шари дерми, заподіює біль, свербить, іноді хворі відзначають поколювання в зоні її розташування. Мозоль на ступні заважає нормально ходити, обмежує вибір взуття.

Який результат?

Залежно від розміру мозолі може бути рекомендовано апаратне точкове видалення, лазерне або радіохвильове видалення або хірургічне видалення. М’які мозолі і нарости невеликого діаметру, наприклад, між пальцями, частіше видаляють апаратним методом, за допомогою спеціальних фрез, потім призначають місцеву загоюючу терапію. У деяких випадках процедура проводиться в два етапи з перервою в 7-14 днів.
Лазерна методика лікування. Операція займає не більше 5 хвилин. Хірург спрямованим променем лазера коагулює тканину в зоні гіперкератозу, яка витягується після процедури. Переваги видалення стрижневих мозолів лазером:
· відсутність болю;
· мінімізований ризик отримання інфекції;
· відсутність кровотечі, рубців і шрамів;
· цілодобове спостереження;
· швидке загоєння.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38