Мозолі на стопі

Мозолі формуються на шкірі при тривалому терті або тиску, при ортопедичної деформації, при неправильному підборі взуття. Вони бувають мокрими і сухими. Мокрі - це новоутворення, всередині яких знаходиться рідина. Сухі - це товстий шар ороговілої шкіри.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Одна з найнебезпечніших різновидів – суха стрижнева мозоль. Це зроговівша ділянка шкіри, вросла в м’які тканини, тобто має своєрідний стрижень. Вона проростає в глибокі шари дерми, заподіює біль, свербить, іноді хворі відзначають поколювання в зоні її розташування. Мозоль на ступні заважає нормально ходити, обмежує вибір взуття.

Залежно від розміру, стрижневий мозоль передбачає альтернативне лікування, що здійснюється шляхом апаратного точкового видалення, видалення лазером або радіохвилями, або ж хірургічним методом.

М’які мозолі і нарости невеликого діаметра, наприклад, між пальцями, частіше видаляють апаратним методом, за допомогою спеціальних фрез, потім призначають місцеву загоювальну терапію. У деяких випадках процедура проводиться у два етапи з перервою в 7-14 днів.

Лазерна методика лікування мозолів. Операція займає не більше 5 хвилин. Хірург спрямованим променем лазера коагулює тканину в зоні гіперкератозу, яка витягується після процедури. Переваги видалення стрижневих мозолів лазером:
· відсутність болю;
· мінімізований ризик отримання інфекції;
· відсутність кровотечі, рубців і шрамів;
· цілодобове спостереження;
· швидке загоєння.

Результат

У клініці “НОВОDЕРМ” лікування мозолів є звичною справою, що гарантує стовідсотковий результат. Наші кваліфіковані лікарі швидко та без болю допоможуть усунути неприємне утворення шкіри, щоб ви знову відчули легкість при ходьбі та можливість обирати будь-яке взуття.