!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Набуті деформації пальців

Найчастішою деформацією пальців ніг є молоточкоподібна деформація, коли пальці набувають форми молоточка. Причини: · носіння незручного взуття, туфель на підборах; · травми пальців; · довжина пальця стопи (якщо другий палець довший великого, то він більш схильний до деформації); · артрит; · цукровий діабет; · спадкова схильність. Також встановлено, що жінки схильні до даної патології значно частіше за чоловіків. Зазвичай деформація проявляється у людей від 30 років і старше.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Як правило, патологія видна неозброєним поглядом: деформований палець зігнутий і схожий на молоточок. Також порушення супроводжується:
· болями в стопі, особливо при ходьбі;
· мозолями на верхній частині суглоба пальця;
· набряком, почервонінням, печіння пальця;
· неможливістю випрямити палець;
· відкритими виразками (у важких випадках).
Молоткоподібна деформація пальців нерідко поєднується з іншими патологіями: поперечним плоскостопістю, вальгусной і варусной деформаціями.

Який результат?

Ранні стадії патології піддаються консервативному лікуванню. Головним чином ця дія спрямована на корекцію поперечної плоскостопості. Для цього підбираються устілки і ортопедичне взуття, призначається масаж, гімнастика, фізіотерапію.
На пізніх стадіях консервативні методики практично без результату, тому рекомендовано хірургічне лікування. Операція проводиться під місцевою анестезією, і має на меті вирівняти вісь пальця.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38