Набуті деформації пальців

Найчастішою деформацією пальців ніг є молоточкоподібна деформація, коли пальці набувають форми молоточка. Причини: · носіння незручного взуття, туфель на підборах; · травми пальців; · довжина пальця стопи (якщо другий палець довший великого, то він більш схильний до деформації); · артрит; · цукровий діабет; · спадкова схильність. Також встановлено, що жінки схильні до даної патології значно частіше за чоловіків. Зазвичай деформація проявляється у людей від 30 років і старше.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Як правило, патологія видна неозброєним поглядом: деформований палець зігнутий і схожий на молоточок. Також порушення супроводжується:
· болями в стопі, особливо при ходьбі;
· мозолями на верхній частині суглоба пальця;
· набряком, почервонінням, печіння пальця;
· неможливістю випрямити палець;
· відкритими виразками (у важких випадках).
Молоткоподібна деформація пальців нерідко поєднується з іншими патологіями: поперечною плоскостопістю, вальгусною і варусною деформаціями.

Ранні стадії патології піддаються консервативному лікуванню. Головним чином ця дія спрямована на корекцію поперечної плоскостопості. Для цього підбираються устілки і ортопедичне взуття, призначається масаж, гімнастика, фізіотерапія.
На пізніх стадіях консервативні методики практично безрезультатні, тому рекомендовано хірургічне лікування. Операція проводиться під місцевою анестезією, і має на меті вирівняти вісь пальця.

Результат

Таке порушення, як набута деформація пальців, навіть на пізніх стадіях можна усунути за допомогою хірургічного лікування. У медичному центрі “НОВОDЕРМ” компетентні та досвідчені хірурги проведуть необхідну операцію, яка покращить фізичний та естетичний вигляд ноги. У нашій клініці, ви отримаєте найкращий результат, а також необхідний контроль в післяопераційний період та важливу консультацію щодо попередження повторної появи.