Набуті деформації пальців

Найчастішою деформацією пальців ніг є молоточкоподібна деформація, коли пальці набувають форми молоточка. Причини: · носіння незручного взуття, туфель на підборах; · травми пальців; · довжина пальця стопи (якщо другий палець довший великого, то він більш схильний до деформації); · артрит; · цукровий діабет; · спадкова схильність. Також встановлено, що жінки схильні до даної патології значно частіше за чоловіків. Зазвичай деформація проявляється у людей від 30 років і старше.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Як правило, патологія видна неозброєним поглядом: деформований палець зігнутий і схожий на молоточок. Також порушення супроводжується:
· болями в стопі, особливо при ходьбі;
· мозолями на верхній частині суглоба пальця;
· набряком, почервонінням, печіння пальця;
· неможливістю випрямити палець;
· відкритими виразками (у важких випадках).
Молоткоподібна деформація пальців нерідко поєднується з іншими патологіями: поперечною плоскостопістю, вальгусною і варусною деформаціями.

Ранні стадії патології піддаються консервативному лікуванню. Головним чином ця дія спрямована на корекцію поперечної плоскостопості. Для цього підбираються устілки і ортопедичне взуття, призначається масаж, гімнастика, фізіотерапія.
На пізніх стадіях консервативні методики практично безрезультатні, тому рекомендовано хірургічне лікування. Операція проводиться під місцевою анестезією, і має на меті вирівняти вісь пальця.

Результат

Таке порушення, як набута деформація пальців, навіть на пізніх стадіях можна усунути за допомогою хірургічного лікування. У медичному центрі “НОВОDЕРМ” компетентні та досвідчені хірурги проведуть необхідну операцію, яка покращить фізичний та естетичний вигляд ноги. У нашій клініці, ви отримаєте найкращий результат, а також необхідний контроль в післяопераційний період та важливу консультацію щодо попередження повторної появи.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38