Неврома Мортона

Неврома Мортона - це патологія стопи, викликана доброякісним розростанням фіброзної тканини в ділянці підошвенного нерва. Зазвичай вона розташовується між третім і четвертим пальцем ноги.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Для даної патології характерні пекучі болі в районі дистальних відділів стопи, зазвичай в третьому і четвертому пальцях. Іноді больові відчуття віддають в пальці. Загострення симптоматики пов’язано з ходінням в незручній вузькому взутті. Зазвичай хворі помічають сильне полегшення при знятті взуття

Для невроми Мортона лікування проводиться за допомогою двох методів: терапевтичного і хірургічного. Операція з видалення цієї патології показана в разі, якщо консервативні методи не дали потрібного результату.
При оперативному лікуванні невроми Мортона використовується резекція невроми або розсічення міжплеснової зв’язки. Обидва втручання зазвичай проводяться в амбулаторії.
Розсічення поперечної міжплеснової зв’язки вважається більш делікатною процедурою. Вона триває 10-15 хвилин. А через дві години пацієнту дозволено ходити. Однак після цього втручання можливі рецидиви. Так захворювання як неврома Мортана потребує ефективнішого методу лікування — видалення невроми, тобто видалення ураженого нерва.

Результат

Щоб отримати найкращий результат від лікування та назавжди позбутися неприємної патології звертайтесь у клініку “НОВОDЕРМ”, де вам запропонують найефективніший метод лікування. Кваліфіковані хірурги підберуть дієвий метод терапії, опираючись від ступеня важкості та стану хвороби, щоб ваша ходьба була можлива без болю та дискомфорту.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38