!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Неврома Мортона

Неврома Мортона - це патологія стопи, викликана доброякісним розростанням фіброзної тканини в ділянці підошвенного нерва. Зазвичай вона розташовується між третім і четвертим пальцем ноги.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Для даної патології характерні пекучі болі в районі дистальних відділів стопи, зазвичай в третьому і четвертому пальцях. Іноді больові відчуття віддають в пальці. Загострення симптоматики пов’язано з ходінням в незручній вузькому взутті. Зазвичай хворі помічають сильне полегшення при знятті взуття

Який результат?

Лікування можливо терапевтичними і хірургічним методиками. Операція з видалення невроми Мортона показана в разі, якщо консервативні методи не дали потрібного результату.
При оперативному лікуванні невроми Мортона використовується резекція невроми або розсічення міжплеснових зв’язки. Обидва втручання зазвичай проводяться в амбулаторії.
Розсічення поперечної міжплеснових зв’язки вважається більш делікатної процедурою. Вона триває 10-15 хвилин. А через дві години пацієнту дозволено ходити. Однак після цього втручання можливі рецидиви. Найбільш ефективна методика – видалення невроми Мортона це видалення ураженого нерва.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38