!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Синдром діабетичної стопи

Діабетична стопа – одне із ускладнення при цукровому діабеті. Внаслідок цього можуть утворитися виразки на стопах з некротичними наслідками та гангреною.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Існує три форми діабетичної стопи:
1. Нейропатична – порушення на стопі з боку нервової системи. Тканини стопи і м’язи стають менш чутливими, порушується їх функція. Окрім того порушення роботи потових залоз сприяє пересушуванню шкіри, формуванню мікротріщин стопи і інфекційних ускладнень.
2. Ішемічна – зміни в дрібних судинах ніг. Стінки судин ущільнюються, відбувається закупорка артерій, погіршується кровопостачання стопи, що призводить до розвитку ран (трофічних виразок) чи формування омертвіння (гангрени) частини стопи.
3. Нейро-ішемічна – це поєднання двох вище наведених форм. Нажаль це найчастіший варіант перебігу синдрому діабетичної стопи.

Який результат?

Лікування діабетичної стопи повинне завжди бути комплексом із залученням ендокринолога, терапевта, хірурга, ортопеда-травматолога, подолога та дієтолога.
Для уникнення та профілактики СДС необхідно: правильно підібрати взуття, проводити належний догляд за стопами ніг (видаляти натоптиші і обробляти тріщини) і нігтями, застосовувати ортопедичні вироби.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38