Консультація онко-хірурга

Консультація онко-хірурга - це професійна діагностика наявності або відсутності онкологічних захворювання. Консультація онко-хірурга передбачає не тільки огляд пацієнта та ретельне дослідження історії хвороби, але й проведення досліджень на сучасному обладнанні з миттєвим отриманням результатів. Після отримання даних, онко-хірургом складається план лікування Пацієнта.

Консультація онко-хірурга рекомендується, як складова стандартного медичного огляду осіб, які є старшими за 40 років, а також у випадку постійних симптомів поганого самопочуття. До таких симптомів відносять болі у спині, систематичну діарею, напади кашлю без симптомів застуди, погане загоєння ран. Звернутися до онко-хірургатакож варто у випадку різкої зміни форм, кількості та кольору родимок та у випадку швидкої втрати ваги без дієт. Для встановлення діагнозу онко-хірург скеровує Пацієнта на ультразвукові дослідження, ендоскопію та колоскопію, онгоскринінг та на забір матеріалів для проведення біопсії. Завдяки новітньому обладнанню процес діагностики та отримання результатів дослідження не займають багато часу.

Результат

Результатом проходження консультації онко-хірурга є встановлення точного діагнозу з складанням курсу інтенсивного лікування. Завдяки використанню інноваційних технік діагностики Пацієнт миттєво отримує результати досліджень з програмним підтвердженням точності результатів. Варто пам’ятати, що своєчасна діагностика можливих онкологічних захворюваньє запорукою усунення хвороби на перших стадіях її розвитку. Після проходження консультації, онко-хірург скеровує Пацієнта до вузькопрофільного фахівці.

Записатися на консультацію онко-хірурга у Львові та пройти діагностику онкологічних захворювань на сучасному обладнані Ви можете просто зараз. Для цього достатньо лише зв’язатися з менеджерами Медичного Центру «Новодерм».