!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Гігроми суглобів та сухожиль на кисті

Гігрома - це кістозне доброякісне утворення у вигляді грижової капсули або мішечка з в'язкою синовіальною рідиною. Вони завжди зв’язані з суглобами чи сухожильними оболонками.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Гігрома може викликати біль і скутість при русі пальцями чи кистю руки, естетичні незручності і дискомфорт.
Гігроми часом повільно і непомітно, а іноді стрімко виростають до 2-3 сантиметрів в діаметрі. Самостійно розсмоктатися або розкритися їм ніколи невідбувається. Вони не є небезпечними для хворого і ніколи не бувають злоякісними.

Який результат?

Консервативне лікування малоефективне і не приносить бажаних результатів. Можливий великий відсоток відновлення хвороби.
Видалення гігроми рекомендується проводити хірургічним шляхом або за допомогою лазера. У техніці видалення гігроми практично нічим не відмінності один від одного. Плюс лазера тільки в тому, що рубці після операції менше помітні.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38