Гігроми суглобів та сухожиль на кисті

Гігрома — це кістозне доброякісне утворення у вигляді грижової капсули або мішечка з в'язкою синовіальною рідиною. Захворювання завжди пов'язане зі суглобами чи сухожильними оболонками.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Гігроми не є небезпечними для хворого і ніколи не бувають злоякісними. Головними проявами захворювання можуть бути біль і скутість при русі пальцями чи кистю руки, естетичні незручності і дискомфорт.
Гігроми часом повільно і непомітно, а іноді стрімко виростають до 2-3 сантиметрів в діаметрі. Такі утворення не можуть самостійно розсмоктатися або розкритися.

Консервативне лікування (нехірургічне) малоефективне і не приносить бажаних результатів. Можливий великий відсоток відновлення хвороби.
Видалення гігроми рекомендується проводити хірургічним шляхом, або за допомогою лазера. Перевага лазерного методу полягає в тому, що рубці після операції менш помітні на відміну від хірургічного.

Результат

У медичному центрі “НОВОDЕРМ” кваліфіковані лікарі-хірурги проведуть необхідне хірургічне втручання, щоб усунути усі незручності та дискомфорт пов’язані з гігромою суглобів. Сучасне обладнання і професіоналів лікарів є запорукою результативного лікування.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38