Гігроми суглобів та сухожиль на кисті

Гігрома — це кістозне доброякісне утворення у вигляді грижової капсули або мішечка з в'язкою синовіальною рідиною. Захворювання завжди пов'язане зі суглобами чи сухожильними оболонками.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Гігроми не є небезпечними для хворого і ніколи не бувають злоякісними. Головними проявами захворювання можуть бути біль і скутість при русі пальцями чи кистю руки, естетичні незручності і дискомфорт.
Гігроми часом повільно і непомітно, а іноді стрімко виростають до 2-3 сантиметрів в діаметрі. Такі утворення не можуть самостійно розсмоктатися або розкритися.

Консервативне лікування (нехірургічне) малоефективне і не приносить бажаних результатів. Можливий великий відсоток відновлення хвороби.
Видалення гігроми рекомендується проводити хірургічним шляхом, або за допомогою лазера. Перевага лазерного методу полягає в тому, що рубці після операції менш помітні на відміну від хірургічного.

Результат

У медичному центрі “НОВОDЕРМ” кваліфіковані лікарі-хірурги проведуть необхідне хірургічне втручання, щоб усунути усі незручності та дискомфорт пов’язані з гігромою суглобів. Сучасне обладнання і професіоналів лікарів є запорукою результативного лікування.