Контрактура Дюпюітрена

Контрактура Дюпюітрена - це обмеження рухів в суглобах пальців кисті, коли людина не може розігнути один або кілька пальців. Причини виникнення: · спадковість. · вплив травм і перевантажень кистей рук · порушення обміну речовин (цукровий діабет).

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Нерідко контрактура вражає обидві кисті відразу. На початку розвитку можна виявити вузлики і ущільнення шкіри, які формуються на долонній поверхні. Поступово розвивається поздовжній або віялоподібні рубець, який обмежує розгинання одного або декількох пальців.

Контрактура Дюпюітрена — це захворювання, яке можна усунути за допомогою хірургічного лікування. В ході операції, яку виконують під провідниковою анестезією, видаляють рубцеві тканини. А потім лікарі виконують шкірну пластику рани, що служить профілактикою можливого рецидиву (повторного розвитку) захворювання. Пацієнтів після операції відпускають додому в той же день.

Результат

Оскільки дане захворювання можна вилікувати лише за допомогою хірургічного втручання. Ми наполегливо рекомендуємо Вам звернутись до кваліфікованих лікарів клініки “НОВОDЕРМ”, які гарантовано допоможуть відновити рухову функцію руки без будь-якого ризику, та якнайшвидше повернутися до нормального життя.