!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Контрактура Дюпюітрена

Контрактура Дюпюітрена - це обмеження рухів в суглобах пальців кисті, коли людина не може розігнути один або кілька пальців. Причини виникнення: · спадковість. · вплив травм і перевантажень кистей рук · порушення обміну речовин (цукровий діабет).

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Нерідко контрактура вражає обидві кисті відразу. На початку розвитку можна виявити вузлики і ущільнення шкіри, які формуються на долонній поверхні. Поступово розвивається поздовжній або віялоподібні рубець, який обмежує розгинання одного або декількох пальців.

Який результат?

Лікування цього захворювання тільки хірургічним шляхом. В ході операції, яку виконують під провідниковою анестезією, видаляють рубцеві тканини. А потім лікарі виконують шкірну пластику рани, що служить профілактикою можливого рецидиву (повторного розвитку) захворювання. Пацієнтів після операції відпускають додому в той же день.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38