!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Стенозуючий лігаментит

На самому початку хвороби пацієнт відчуває дискомфорт при русі пальця кисті. Але це відчуття не постійно, тому часто ми не звертаємо на нього уваги. Згодом дискомфорт посилюється. При згинанні пальця людина на мить відчуває слабку перешкоду руху, яка тут же зникає після «клацання» і згинання пальця здійснюється в повному обсязі. Якщо ж необхідно розігнути палець, все повторюється знову в зворотному порядку. Таке захворювання називається стенозуючий лігаментит або «клацаючий палець».

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

У відповідь на звуження просвіту зв’язки на сухожиллі розвивається потовщення. В процесі згинання пальця потовщення сухожилля з труднощами проходить під зв’язкою і так само важко повертається назад при розгинанні. Момент проскакування потовщення сухожилля під зв’язкою і сприймається як клацання.

Який результат?

Як правило, спроби консервативного лікування лише затягують час. Основним способом лікування стенозуючого лігаментиту є хірургічний. Операція може бути виконана в амбулаторних умовах під місцевою анестезією. Розріз шкіри до 3 см відкриває доступ до кільцеподібної зв’язці. Зв’язку розсікають. Після розтину відновлюються вільні рухи пальця. Рану вшивають вузловими швами на 10 діб. Фіксувати руку гіпсовою пов’язкою не потрібно. Через 2-3 місяці людина починає забувати про те, що було.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38