!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Синдром карпального каналу

Синдром карпального каналу (тунельний синдром) - це захворювання рук, яке проявляється онімінням пальців кисті в зв'язку з стисненням серединного нерва на рівні зап'ястя.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Коли це потрібно?

Типові ознаки синдрому карпального каналу:
· відчуття поколювання, печіння, «мурашки»
· оніміння пальців
· нічна біль в кисті
· слабкість рук
· атрофія м’язів кисті на пізніх стадіях

Який результат?

При початкових ступенях захворювання, з появою оніміння менш ніж півроку, застосовуються лікувальні протизапальні блокади, фізіотерапія, виготовлення індивідуальних шин.
При неефективності блокад, а також при тривалості захворювання більше 6 місяців, при явних ознаках стискання нерва, показано оперативне лікування. Суть операції полягає в розтині карпальної зв’язки, яка стискає нерв. Після операції фіксувати руку в гіпсовій пов’язці не потрібно. Обмежень фізичного навантаження немає.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38