Синдром карпального каналу

Синдром карпального каналу (тунельний синдром) - це захворювання рук, яке проявляється онімінням пальців кисті в зв'язку з стисненням серединного нерва на рівні зап'ястя.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “Новодерм”
Калинович Назар Романович

Синдром карпального каналу зазвичай супроводжується такими симптомами:
· відчуття поколювання, печіння, «мурашки»
· оніміння пальців
· нічна біль в кисті
· слабкість рук
· атрофія м’язів кисті на пізніх стадіях

Так званий тунельний синдром, на початкових ступенях, з появою оніміння менш ніж пів року, лікується за допомогою протизапальних блокад, фізіотерапії, виготовленням індивідуальних шин.
При неефективності блокад, а також при тривалості захворювання понад 6 місяців, при явних ознаках стискання нерва, показано оперативне лікування. Суть операції полягає в розтині карпальної зв’язки, яка стискає нерв. Після операції фіксувати руку в гіпсовій пов’язці не потрібно. Обмежень фізичного навантаження немає.

Результат

Якщо не лікувати синдром карпального каналу, то можна отримати не зворотні наслідки. Часто для повного одужання потрібна комплексна терапія. Кваліфіковані лікарі клініки “НОВАDЕРМ” спершу з’ясовують причину виникнення захворювання, і лише тоді призначають необхідне лікування з метою повного його усунення. Не зважаючи на ступінь розвитку захворювання лікарі нашої клініки допоможуть повернути працездатність руки та зайняти будь-який дискомфорт пов’язаний з цим.