Дерматофіброма

Дерматофіброма – це один з видів доброякісних пухлин шкіри. Найчастіше виникає після травми у вигляді щільного округлого вузла, діаметром від 5 до 20 мм. Може виникати на будь-якій ділянці тіла, однак найчастіше зустрічається у жінок у ділянці стегна та гомілки.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “НОВОDЕРМ”
Калинович Назар Романович

Головними симптоми дерматофіброми є:
– Зовнішній вигляд новоутворення — невелика тверда гулька (вузлик), яка розташовується у зовнішньому шарі шкіри.
– Колір пухлини може бути: червоним, рожевим, світло-коричневим, різних відтінків фіолетового.
– Розташування — найчастіше з’являється на ногах і руках, проте може виникати й в інших ділянках тіла.
– Додаткові симптоми — в рідкісних випадках новоутворення супроводжується болем та свербінням.

Дерматофіброма доброякісна пухлина, однак якщо вона виступає над рівнем шкіри та часто травмується, або ж почала різко (в межах до 1 місяця) рости необхідно пройти діагностику. За таких проявів зростає ризик переродження доброякісної пухлини у злоякісну – дерматофібросаркому.

Найефективнішим методом лікування є хірургічне видалення у межах здорових тканин з гістологічним дослідженням. Інші методи лікування (лазер, коагуляція, кріодеструкція) не гарантують її повне видалення і можуть спровокувати повторну появу.

Результат

У медичному центрі “НОВОDЕРМ” є можливість пройти сучасну діагностику та на ранніх стадіях виявити дерматосаркому. Отримати необхідний комплекс важливих медичних досліджень пухлини (гістологічного та імуногістохімічного). А також, проведення кваліфікованими онкодерматологами та хірургами-онкологами безпечного видалення пухлини, призначення супутнього лікування з подальшим контролем за пацієнтом. Ваше здоров’я — це найкращий результат!

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38