Плоскоклітинний рак шкіри

Плоскоклітинний рак шкіри – один із різновидів раку шкіри, який зустрічається у 15% випадків. На ранніх стадіях не дає метастазів та практично повністю виліковується. У 15-20% запущених випадків метастазує у лімфатичні вузли поруч, а в 5% – у інші органи.

Інформацію підготував Лікар Хірург
Медичного Центру “НОВОDЕРМ”
Калинович Назар Романович

Плоскоклітинний рак шкіри виникає у старшому віці (50+) та характеризується відносно швидким ростом пухлини, з утворенням виразки та кровотечі з неї. Причин виникнення є безліч, однак, однією з найчастіших вважаються надмірна інсоляція.

Діагностувати плоскоклітинний рак шкіри можна під час очного огляду в хірурга-онколога або дерматоонколога медичного центру “НОВОDЕРМ”. Крім цього, лікар-онколог для встановлення діагнозу захворювання бере зразок тканини на гістологічне дослідження, яке найчастіше виконується під місцевою анестезією.
Існує, кілька методів лікування плоскоклітинного раку, включаючи лазерну терапію, кріохірургію (заморожування), рентгенотерапію, або гамма-опромінення. Однак, такі методи ефективні лише при перших проявах захворювання. У більш складних ситуаціях золотим стандартом лікування у світі вважається хірургічне лікування.

Результат

Медичний центр “НОВОDЕРМ” має широкий спектр діагностики та лікування плоскоклітинного раку шкіри – від цифрової дерматоскопії (для виявлення ранніх стадій) до хірургічного видалення з гістологічним дослідженням пухлини та подальшим контролем за пацієнтом. Високу кваліфікацію онкодерматологів та хірургів-онкологів клініки “НОВОDЕРМ” підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних та онкохірургічних послуг європейського рівня якості.