Косметологія

Передзвоніть мені

Записи за темою: Косметологія

Апаратні методики косметології

Фізіопроцедури після операції сприяють швидкому відновленню пацієнта. Вони допомагають повернути тонус нашому тілу і, що найголовніше, після їх застосування не буде ніяких побічних ефектів і негативних наслідків для організму.

Читати далі

Основні типи шкіри обличчя

Існує п'ять основних типів шкіри: суха, чутлива, нормальна, комбінована і жирна. Кожен тип має свої характеристики і вимагає свого особливого догляду, який досить сильно відрізняється один від одного.

Читати далі

Діамантова мікродермобразія

Вікові зміни, стиль життя, спосіб харчування, вплив сонця та інші екологічні фактори завдають шкоди вашій шкірі. Забруднений верхній шар шкіри, вкритий роговицею, – це ідеальна сфера для розмноження бактерій та паразитів.

Читати далі

ALIDYA – Антицелюлітна дія

Целюліт – це косметологічна проблема, обумовлена структурними змінами підшкірно – жирової тканини, що призводять до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку (застійні явища в жировій тканині, що призводять до її дистрофії).

Читати далі

Як правильно проводити пілінг шкіри обличчя?

В результаті пілінгу шкіра звільняється від відмерлих клітин і мікрозабруднень, посилюється кровообіг, очищаються пори. Ну а ви бачите ніжну, м'яку, свіжу, сяючу шкіру, майже як у дитини. Як робити пілінг для шкіри обличчя.

Читати далі

Дерматологічна клініка Новодерм – це гарантія вирішення косметологічних та дерматологічних проблем будь-якої складності.

Клініка Новодерм пропонує комплекс найдієвіших та революційних процедур в сфері естетичної медицини. Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та інноваційному обладнанню нам вдалося запропонувати нашим клієнтам найширший комплекс косметологічних процедур, які дозволяють швидко усунути будь-які естетичні недоліки. Кожен з фахівців клініки Новодерм проходить щорічні курси підвищення кваліфікації, завдяки чому досягається точна лікарська діагностика та відмінний кінцевий результат.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38