Аквапілінг – одна з улюблених процедур голівудських зірок завдяки гарантованому швидкому результату. Це новітній комплексний метод глибокого очищення шкіри з одночасним зволоженням та насиченням її киснем. Процедура аквапілінгу полягає у впливі на шкіру тонкого струменю води та очищеного повітря, які під тиском подаються на шкіру через спеціальну насадку. Як результат, після проведення процедури шкіра виглядає оновленою, сяючою та пружною. Розрізняють глибокий, серединний та поверхневий аквапілінг. Процедура є безболісною та повністю безпечною.

Аквапілінг рекомендований до проведення в будь-якому віці. Під час процедури тонкий струмінь води з киснем делікатно масажує шкіру, завдяки чому посилюється потік крові та покращуються обмінні процеси у дермі. Завдяки комплексній дії води та кисню відбувається глибоке очищення пор, тонізація, зволоження шкіри та насичення її киснем. Процедуру аквапілінгу можна поєднувати з безін’єкційною апаратною мезотерапією.

Результат

Після процедури аквапілінгу покращується колір шкіри, повертається втрачена пружність та еластичність шкіри. Завдяки м’якому видаленню ороговілих клітин, шкіра обличчя «дихає», зволожується та насичується киснем, в наслідок чого відбувається комплексне омолодження. Для досягнення відмінного результату рекомендується проводити від 3 до 5 процедур з інтервалом 7-9 днів. Записатись на аквапілінг у Львові та повернути шкірі красу та молодість – це просто з клінікою Новодерм.