!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Чистка шкіри

Чистка шкіри – це важливий процес, який вимагає кваліфікованих знань та практичних навичок. Основним завданням косметологічної чистки шкіри є усунення таких недоліків шкіри як: гіперкератоз (потовщення верхнього шару шкіри змертвілими лусочками епідермісу), комедони відкриті (чорні цятки), закриті (закупорки) та запальні елементи. Під час чистки розкриваються пори і видаляються комедони. Одними з найефективніших методів для швидкого оновлення шкіри є ультразвукова, механічна та комбінована чистка обличчя.

Коли це потрібно?

Будь-який вид чистки рекомендований при жирній та комбінованій шкірі, наявності комедонів.

Який результат?

Результатом косметологічної чистки є повернення шкірі естетично привабливого зовнішнього вигляду. Регулярна чистка обличчя дозволить не тільки мінімізувати висипання, але й попередить розвиток косметологічних проблем в майбутньому.

Клініка Новодерм пропонує чистку шкіри на сучасному обладнанні. Ефективність процедури чистки обличчя підтверджують позитивні відгуки від наших клієнтів.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38