!-- Google Tag Manager (noscript) -->

Діагностика Dermacheck

Діагностика Dermacheck – це сучасний метод апаратної діагностики, який передбачає точне визначення стану шкіри. Дослідження передбачає отримання зображення обличчя в УФ та поляризованому освітленні, що дозволяє визначити рівень зволоження шкіри, наявність шкірних захворювань, зморшок або пігментації, які можуть бути непомітними при класичному косметологічному обстежені. Процес апаратної діагностики Dermacheck відбувається за допомогою спеціальних датчиків та сканерів, які забезпечують точну фіксацію результатів дослідження стану шкіри з комп’ютерним підтвердженням достовірності отриманих даних.

Коли це потрібно?

Діагностика шкіри обличчя Dermacheck є рекомендованою для отримання точної інформації про видимий та невидимий стан шкіри. Завдяки апаратній діагностиці можна, як виявити та попередити розвиток «непомітних» шкірних захворювань, так і скласти коректний план з лікування та догляду за шкірою. ДіагностикаDermacheck також є рекомендованою під час проходження курсу лікування  акне, гіперпегментації та інших шкірних захворювань, лікування яких передбачає контроль за ефективністю проходження курсу терапії. Крім того, діагностика Dermacheck дозволяє виявити всі приховані та наявні зморшки, виміряти їх глибину та визначити, як буде виглядати шкіра обличчя через декілька років. Як результат, апаратна діагностика Dermacheck є рекомендованою для визначення правильного догляду за шкірою та попередження проявів старіння.

Який результат?

Результатом проведення діагностики Dermacheck є отримання повної інформації про стан шкіри Клієнта. Після отримання даних, лікар-косметолог складає ефективний план догляду або лікування шкіри обличчя. Всі результати діагностики Dermacheck зберігаються в апараті, що дозволяє порівняти дані після проходження курсу лікування. Таким чином, апаратна діагностика Dermacheck дозволяє отримати достовірну та точну інформацію про стан шкіри на програмному рівні та скорегувати план правильного догляду або лікування.

Замовити проведення діагностики Dermacheck Ви зможете, звернувшись в клініку Новодерм у Львові.

Чому Новодерм?

Чому Новодерм? Дерматологічна клініка Новодерм – це якісно нове рішення для вирішення дерматологічних проблем будь-якої складності. Завдяки високій кваліфікації кожного лікаря-дерматолога та залученню новітнього обладнання забезпечується комплексна діагностика будь-якого захворювання з подальшим дієвим курсом лікування та профілактики. Високу кваліфікацію дерматологів та косметологів клініки Новодерм підтверджують ряд грамот та сертифікатів за надання дерматологічних послуг європейського рівня якості.

Ваша заявка прийнята!
Наш адміністратор Вам якнайшвидше зателефонує
та дасть відповідь на усі питання.

Залиште свій номер телефону та наш адміністратор Вам
як найшвидше зателефонує та дасть відповідь на усі питання.

+38